Jak odpowiednio dobrać zestaw ogrodowy

Zanim wybierzemy się do sklepu po zakup mebli ogrodowych z palet, mebli rattanowych, technorattanowych, drewnianych mebli ogrodowych lub tych wykonanych z różnego rodzaju metali, powinniśmy zdecydować, jakie meble są nam potrzebne oraz w jakim stylu mogą być one wykonane. Bardzo ważny jest odpowiedni dobór, ponieważ do ogrodu minimalistycznego i nowoczesnego nie będą pasowały meble tradycyjne, natomiast do ogrodu naturalistycznego, zachowanego w tematyce tradycyjnej, najlepszym rozwiązaniem będą drewniane meble ogrodowe.

Zacznijmy więc od odpowiedniego doboru materiału do stylu ogrodu. W dalszej kolejności powinniśmy wybrać wzory, które nam się podobają i pasują do aranżacji ogrodu. Następnie warto zdecydować się na to, jaki producent nas najbardziej interesuje, a w tym celu powinniśmy zapoznać się z opiniami klientów.

Kolejnym elementem, który powinniśmy wziąć pod uwagę, wybierając meble ogrodowe w Leroy Merlin jest to, czy chcemy sami skompletować stoliki z krzesłami i innymi meblami, czy decydujemy się na prostszą wersję, a mianowicie na zestaw ogrodowy. W przypadku zestawów ogrodowych musimy przemyśleć to, co powinno się w nich znajdować. Możliwości jest wiele, wystarczy jedynie znaleźć tę odpowiednią. A może zainteresuje cię także ten artykuł o tanich meblach ogrodowych?

Warto też już na samym początku ustalić sobie budżet, który możemy poświęcić na drewniane meble ogrodowe, meble rattanowe lub jakiekolwiek inne. Dzięki temu uda nam się zrobić szybką selekcję mebli ogrodowych, co przyspieszy czas wyboru i zakupu. Dodatkowo możemy również określić, czy mamy miejsce na przechowywanie mebli ogrodowych, bo jeśli nie, to powinniśmy zdecydować się na meble z możliwością składania i rozkładania.

Meble ogrodowe w Leroy Merlin - oferta sklepu

Leroy Merlin to miejsce, gdzie znajdziemy artykuły budowlane i ogrodnicze. Wśród nich znajdują się również meble ogrodowe pod różną postacią. Meble ogrodowe w Leroy Merlin mogą być wykonane z różnych materiałów. Znajdziemy tutaj między innymi drewniane meble ogrodowe, meble rattanowe i technorattanowe, a także ogrodowe meble z metalu oraz z plastiku. Dzięki temu, że w sklepie jest tak wielki wybór tych mebli, zyskujemy pewność, że i dla nas znajdzie się tam coś wyjątkowego, co będzie idealnie pasowało do aranżacji naszego ogrodu.

W ofercie Leroy Merlin znajdziemy między innymi stoliki i krzesła ogrodowe, fotele, leżaki, a także ławki i huśtawki. Ponadto mamy możliwość zakupu zestawów mebli ogrodowych, które są do siebie idealnie dopasowane pod względem stylistycznym i kolorystycznym. Zobaczmy więc, co może wchodzić w skład zestawów ogrodowych.

W skład zestawów ogrodowych wchodzą nie tylko stoliki i krzesła, ale także mogą znaleźć się tam ławki, leżaki, fotele, a nawet i sofy. Poza tradycyjnymi elementami możemy spotkać też zestawy, w których składzie jest parasol, skrzynia, poduszki na meble, a nawet pokrowce na meble.

Meble ogrodowe w Leroy Merlin, w tym drewniane meble ogrodowe i zestawy mebli ogrodowych z palet, eleganckie i funkcjonalne meble
Meble ogrodowe w Leroy Merlin - przegląd oferty, ceny, opinie klientów, porady

Pokrowce na meble są bardzo dobrą inwestycją, ponieważ dzięki nim możemy wydłużyć żywotność naszych mebli i zapewnić im ochronę przed niekorzystnymi czynnikami i warunkami atmosferycznymi. Jednak przy wyborze pokrowców musimy mieć również na względzie to, by były wykonane z dobrej jakości materiału, który da się łatwo wyczyścić.

Z jakimi kosztami wiążą się zakupy w Leroy Merlin

Ceny za pojedyncze meble ogrodowe, tak samo, jak i za zestawy mebli są różnorodne. Zależą one przede wszystkim od tego, jaki mebel wybierzemy do swojego ogrodu, od jakiego producenta będzie on pochodził, a także, z jakiego będzie materiały. Te wszystkie czynniki mają wpływ na cenę końcową produktu. Dlatego, jeśli chcemy znać konkretną cenę danego produktu, musimy sprawdzić ją indywidualnie.

W przypadku stołów ogrodowych na cenę ma również wpływ to, jaka jest przewidywana liczba miejsc siedzących, a tak wyróżnia się stoły 1-, 2-, 4-, 6-, 8- i 10-osobowe. Ponadto cena zależy też od wielkości blatu, które mogą być w przedziale do 60 cm, 61-100 cm, 101-150 cm, 151-200 cm i powyżej 200 cm. W Leroy Merlin dostępne są stoły okrągłe, kwadratowe, prostokątne, a także owalne. Niektóre z nich dodatkowo mają funkcję rozkładania i mają otwór w blacie przeznaczony na parasol.

Jeśli chodzi o ceny, najtańszy stolik możemy zakupić już za kwotę 60 zł i będzie to stalowy stolik o średnicy 60 cm, najdroższy z kolei jest aluminiowy stół w rozmiarze 100 × 240 cm. Z kolei najtańsze krzesło to krzesło plastikowe, którego koszt to 30 zł, a najdroższym rozwiązaniem będzie drewniane krzesło w kwocie 350 zł. Fotele dostępne są natomiast w cenach od 260 do 530 zł, a ławki od 150 do 270 zł. Nie możemy zapomnieć także o poduszkach na meble ogrodowe, których ceny zaczynają się już od 12 zł, a kończą nawet na 80 zł. A może zainteresuje cię także ten artykuł o wyborze kanapy ogrodowej?

ikona podziel się Przekaż dalej