Gdzie kupować meble z palet?

Jedną z podstawowych wątpliwości, z jaką borykają się miłośnicy ekologicznych, kreatywnych aranżacji wnętrz jest miejsce kupowania mebli z palet. W internecie znajdziemy wiele sklepów internetowych, które kryją w swoim asortymencie rozmaite meble z palet drewnianych i dodatki. Zaprojektowane, odpowiednio wyszlifowane umeblowanie jest gwarancją trwałości, odporności i wysokiej jakości wykonania, dzięki której meble z palet będą służyły przez wiele lat. Oto kilka propozycji sklepów, które posiadają bardzo atrakcyjną ofertę mebli.

Homebook, czyli wszystko w jednym

Pośród inspirującego oświetlenia, urzekających stołów do jadalni, kolorystycznej pościeli dziecięcej znajdziemy niepowtarzalne meble z palet drewnianych, które idealnie sprawdzą się w minimalistycznych, nowoczesnych, a nawet loftowych wnętrzach. Różnorodność kolorów i wzorów foteli, łóżek, a nawet stolików sprawi, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jeśli nie chcesz kupować gotowych mebli, zrób je sam – tu znajdziesz wskazówki, jak zrobić łóżko z palet!

Pakamera – tylko najlepsze inspiracje

Sklep Pakamera nieustannie udowadnia, że jest jednym z najlepszych sklepów wnętrzarskich w Polsce. Znajdziemy w nim mnóstwo inspiracji wykonawców, których wyobraźnia zdaje się nigdy nie kończyć. Siedzisko na meble z euro palet, łóżka, stolik, szafki, a nawet wieszak z palet! To wszystko kryje w sobie Pakamera, która zaskakuje również skrzynkowym regałem idealnym do pokoju dziennego. Jeśli to za mało dla Ciebie, odwiedź tę stronę, gdzie znajdziesz ciekawy pomysł na wykonanie narożnika.

DaWanda – wyłącznie polskie projekty

Zagościła w naszym życiu i nieustannie poszerza swoje horyzonty. Mowa o ekologii, której przykładem są meble z palet drewnianych. Platforma DaWanda to szereg produktów handmade, które wyróżnia oryginalny design. Połączenie unikalności i kreatywności stało się efektem stworzenia nowej zakładki - meble z palet, która nieustannie podbija serca użytkowników.

Najwięcej znajdziemy jednak stolików, które umieścić możemy w salonie, ogrodzie, a nawet na balkonie. Niekwestionowanym hitem jest wygodny leżak, który będzie idealnym zwieńczeniem ciężkiego, stresującego dnia. Sklep DaWanda to również oryginalne łóżka, półki na wino, donice, drabiny czy też innowacyjny gazetownik.

Fabryka Palet – niesamowite aranżacje dzięki odrobinie wyobraźni

Kolejnym dowodem na to, że odrobina wyobraźni wystarczy, aby stworzyć niepowtarzalne meble z palet jest sklep Fabryka Palet. Wykorzystanie palet drewnianych przekłada się na ciekawe projekty w postaci półek, wieszaków, kwietników, siedzisk, łóżek, które sprawdzą się we wnętrzach, na tarasach, ogrodach, a także – lokalach usługowych!

ikona podziel się Przekaż dalej