Firma baseny Bestway - co warto wiedzieć?

Firma Bestway cieszy się swoją popularnością już od dawna, ponieważ założona była w 1994 roku. Fabryki znajdują się w rejonie delty rzeki Jangcy, w tym w Shanghaju, Nantong, Hainan oraz w Yencheng. Od tamtej pory baseny Bestway cieszą się bardzo dużym uznaniem, a ich sposób wykonania z roku na rok jest coraz lepszy. Znajdują się również tam coraz nowsze modele basenów, które zapewniają komfort i przestrzeń rekreacyjną dla wszystkich użytkowników basenów.

W asortymencie znajdują się różne rodzaje basenów naziemnych, przenośnych SPA, produktów rekreacyjnych i artykułów sportowych, ale także produktów kempingowych. Szeroki wybór produktów pozwala nam na dobór odpowiednich artykułów do wypoczynku na czas letnich wakacji.

Na pewno jedną z najważniejszych kwestii w chwili obecnej jest to, że firma Bestway bardzo dba o ochronę środowiska naturalnego, a również o zmniejszenie energii i ilość paliw kopalnianych. Podczas produkcji wykorzystywana jest energia słoneczna, a materiały pochodzą z recyklingu. A może zainteresuje cię ten artykuł o basenie rozporowym do ogrodu?

Ceny basenów ogrodowych i asortyment firmy Bestway

Zanim przejdziemy do oferty firmy, powinniśmy wiedzieć, że ceny zależne są od wymiarów oraz rodzaju basenu, np. czy jest to basen rozporowy, czy też basen stelażowy oraz, czy kształt jest okrągły, czy też prostokątny. Ważnym elementem jest również to, czy basen jest z pompą, czy też bez niej. Cena pompy piaskowej oczywiście też różni się od pompy kartuszowej, która jest zdecydowanie tańsza. Zazwyczaj baseny sprzedaje się z pompami kartuszowymi, które są słabsze i mniej wydajne od piaskowych, a pompy piaskowe trzeba sobie kupić samemu, o ile tego potrzebujemy. Nie zapominajmy jednak, że w przypadku dużych basenów bardzo ważne jest posiadanie pompy, aby woda była utrzymywana w czystości, bez konieczności jej cotygodniowego wymieniania.

Bardzo dużą częścią asortymentu są baseny stelażowe, które z reguły są dużymi basenami. Te baseny Bestway dostępne są w trzech seriach: Hydrium, Steel Pro oraz Power Steel. Baseny z serii Hydrium są w okrągłym lub owalnym kształcie, a ich wymiary wahają się od 460 × 120 cm do 500 × 360 cm w przypadku, gdy basen jest okrągły oraz około 610 × 360 × 120 cm w przypadku owalnego kształtu.Ceny za taki basen to 3000-4200 zł. Baseny Steel Pro mogą mieć okrągły lub prostokątny kształt, a ich cena to około 1000-3700 zł. Wymiary okrągłych basenów zaczynają się od 427 × 100 cm do 549 × 122 cm, natomiast w przypadku prostokątnego modelu wymiar wynosi 732 × 366 cm. Baseny stelażowe Power Steel również mogą być prostokątne lub okrągłe. Wymiary prostokątnych basenów zaczynają się od 404 × 201 × 122 cm do 956 × 488 × 122 cm, a ich ceny wynoszą około 1200-4400 zł, w zależności od tego, czy są one z pompą, czy też nie. Popularny basen ogrodowy, jakim jest basen stelażowy, to wybór wart rozważenia.

Kolejne w asortymencie są baseny rozporowe o okrągłym lub owalnym kształcie. Mogą to być małe albo duże baseny, oczywiście co za tym idzie, im większy basen, tym większa cena. Basen rozporowy okrągły dostępny może być w wymiarze od 198 × 51 cm do 396 × 84 cm, a ich ceny zaczynają się od około 70 do 240 zł. Co do basenów owalnych, wygląda to tak, że za basen o wymiarze 488 × 305 × 107 cm zapłacimy około 1150 zł, a za duże baseny o wielkości 549 × 366 × 122 cm wydamy około 1700 zł. A może zainteresuje cię także ten artykuł o wyborze basenu ogrodowego?

Firma Bestway nie zapomniała oczywiście o tym, aby nasz czas spędzony w basenie był atrakcyjny, dlatego w asortymencie znaleźć możemy różnego rodzaju akcesoria. Poza tym możemy zamówić także cały sprzęt, który będzie nam potrzebny do czyszczenia basenu. Znajdują się tu różnego rodzaju pokrywy, wykonane z nieprzemakalnego materiału, który zabezpiecza nasz basen przed wpadaniem do niego liści z drzew, owadów i innych zanieczyszczeń. W zależności od tego, jaki rodzaj i rozmiar pokrywy będzie nam najbardziej odpowiadał, cena ich wynosi od około 80-150 zł. Bardzo pomocnym elementem w utrzymaniu czystości podłoża basenu jest mata w wielkości 500 × 300 cm, która kosztuje około 40 zł.

Okrągły basen w ogrodzie, a także baseny Bestway, w tym baseny ogrodowe stelażowe i inne rodzaje oraz ich wymiary i ceny - wybór, użytkowanie, ustawianie
Baseny Bestway do ogrodu - rodzaje, wymiary, opinie, ceny, porady zakupowe

Jeśli zależy nam na tym, aby sprawdzać temperaturę wody, termometr pływający dostępny jest za niecałych 10 zł, a podstawowy zestaw czyszczący możemy kupić w cenie około 45 zł. Pomocna z pewnością będzie pompa, która kosztuje od 330 do 600 zł, w zależności od jej mocy, która powinna być dobrana do wielkości basenu.

Baseny ogrodowe Bestway- na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Wybór basenu ogrodowego jest dość ważny, ponieważ musimy dobrać go pod swoje wymagania. Jeśli mamy duży ogród, w którym większość miejsca zajmuje trawa, wtedy możemy zdecydować się na duże baseny, pamiętając przy tym, aby dookoła basenu zostawić minimum 1 m wolnego miejsca. Jeśli nasz ogród jest mały, wtedy lepiej jest zakupić mniejszy basen.

Pamiętajmy również, że rodziny z dziećmi powinny dobierać baseny, biorąc pod uwagę wiek dzieci. Jeśli mamy małe dzieci, wtedy lepiej jest zakupić mały basen dmuchany, aby był bardziej bezpieczny. Istotny jest na pewno także wygląd, który musimy dobrać do własnych preferencji. Musimy również wziąć pod uwagę, że jeśli zakupimy większy i wyższy basen, to do wygodnego wchodzenia i wychodzenia, będziemy potrzebowali drabinki o powierzchni antypoślizgowej. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o aranżacji i zabudowie ogrodów.

Baseny Bestway są jednym z najlepszych wyborów, których możemy dokonać podczas zakupu odpowiedniego produktu. Wytrzymałość i funkcjonalność łączą się i tworzą niepowtarzalne rozwiązania rekreacyjne, które przy dobrym użytkowaniu będą spisywały się przez kilka lat. Dlatego też warto zastanowić się nad tym, czy chcemy zakupić baseny dmuchane, baseny rozporowe lub też baseny stelażowe. Pamiętajmy, by zawsze dopasowywać zakup do swoich możliwości, wymagań i oczekiwań. Bardzo popularny basen ogrodowy, jakim jest basen stelażowy, to wybór wart rozważenia.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 90.8% czytelników artykuł okazał się być pomocny