Z czego znana jest firma baseny Intex?

Firma Intex jest bardzo popularną firmą, która cieszy się rozpoznawalnością na całym świecie. Zakres jej działania jest naprawdę ogromny i bardzo wiele osób decyduje się na kupno produktów właśnie tej marki. Dlatego też warto wiedzieć, z czego firma ta słynie i co można zakupić, kiedy wejdziemy do sklepu internetowego firmy.

Firma Intex jest najbardziej znana z pompowanych produktów rekreacyjnych różnego rodzaju. Z pewnością marka ta uchodzi za jednego z najbardziej znanych producentów, którzy są profesjonalistami. Ich asortyment jest naprawdę wszechstronny i bogaty w różnego rodzaju produkty.

Sklep internetowy bogaty jest baseny stelażowe, baseny dmuchane, baseny rozporowe, ale także znajdziemy tu basen ogrodowy Intex drewniany i wszelkiego rodzaju akcesoria w tym między innymi pompy piaskowe. Na stronie znajdują się również ceny, lecz należy pamiętać, że ceny basenów ogrodowych różnią się między sobą w zależności od rodzaju i wielkości.

Baseny ogrodowe Intex - rodzaje basenów dostępnych w sklepie

Baseny Intex to baseny różnego rodzaju, tak samo, jak w przypadku basenów Bestway. W asortymencie można znaleźć mały i duży basen ogrodowy dmuchany, basen rozporowy, ale także inne baseny Intex, w tym baseny stelażowe, a nawet basen drewniany. Warto poznać rodzaje tych basenów i dopasować je do swojego ogrodu.

Zacznijmy więc od basenów, które doskonale nadają się dla rodzin z dziećmi, czyli basenów dmuchanych Easy Set. Wysokość tych basenów można dopasować do własnych preferencji za pomocą dmuchanego kołnierza. Bardzo dużą zaletą jest to, że nie zajmują one dużo miejsca, ich konstrukcja jest prosta, dzięki czemu szybko możemy je rozłożyć. Ich wymiary są różne. Najmniejszy basen tego rodzaju ma powierzchnię o wielkości 244 × 76 cm, a największy 549 × 122 cm. Ceny basenów ogrodowych wahają się między 150 a 1250 zł. Ich charakterystyczną cechą jest okrągły kształt.

Kolejnym rodzajem jest basen rozporowy Elipse Frame. Te baseny Intex są łatwe w montażu i można je rozkładać nawet na delikatnie nierównej powierzchni. Dodatkowo baseny o eliptycznym kształcie, wyposażone są w specjalną ramę, która dodatkowo wzmacnia wytrzymałość oraz stabilność basenu. Ceny basenów wynoszą od około 1150 zł za basen o wymiarach 5,49 × 3,05 × 1,07 m, do około 1650 zł za basen 6,10 × 3,66 × 1,22 cm. Ten basen ogrodowy firmy Intex to wybór wart rozważenia.

Największą część stanowią baseny stelażowe, w tym baseny okrągłe Ultra Metal i Metal Frame, baseny prostokątne, owalne i baseny Rectangular Frame. Baseny Ultra Metal są najbardziej wytrzymałe, dzięki metalowej ramie wysokiej jakości, ale także bezpieczne. Ich ceny sięgają od około 1100 zł za basen o wielkości 4,27 × 1,07 m, do około 3500 zł za 7,32 × 1,32 m. Baseny Metal Frame również wyposażone są w metalową ramę i tak jak poprzednie cieszą się wytrzymałością i bezpieczeństwem. W basenach Metal Frame jest bardzo dużo miejsca do pływania. Ceny wahają się pomiędzy 750 (3,66 × 0,99 m) a 2800 zł (7,32 × 1,32 m).

Różne modele basenów Intex
Baseny Intex do ogrodu - rodzaje, ceny, opinie, rozmiary, porady zakupowe

Baseny w kształcie prostokąta, w tym też baseny z serii Rectangular Frame są bardzo wytrzymałe i bardzo często, jeśli potrzebujemy duży basen ogrodowy, skłaniamy się do zakupu tego rozwiązania. Ceny tych basenów to około 250 zł za basen o wymiarach 220 x 150 x 60 cm, a za większy basen o powierzchni 975 × 488 × 132 cm wynosi około 5900 zł. Wszystko też zależy czy w zestawie znajdują się dodatkowo akcesoria, między innymi pompa piaskowa bądź kartuszowa. Ten basen ogrodowy firmy Intex to wybór wart rozważenia.

Zupełną nowością są baseny stelażowe owalne z serii Prism Oval Frame oraz drewniane Wood Frame. Baseny owalne dostępne są w wielkościach 503 × 274 × 122 cm w cenie około 2150 zł oraz 610 × 305 × 122 cm, warte około 2400 zł. Basen drewniany Wood Frame w kwocie około 4300 zł ma wymiar 478 × 124 cm i wykonany jest z wysokiej jakości produktów, które imitują drewno. Są one bardzo polecane nawet dla dużych rodzin, ze względu na swoją wielkość. Poza tym w kwocie od około 70 do 250 zł możemy zakupić płytkie, często zadaszone baseny dla najmłodszych, w których skład wchodzą różnego rodzaju gadżety. Pamiętajmy, że cena basenów zależy od ich wielkości, materiałów wykorzystanych przy produkcji oraz dodatkowych akcesoriów, które mogą, ale nie muszą być dodane do zestawu razem z basenem.

Sklep internetowy Intex - jakie akcesoria do basenu tam kupimy?

Sklep internetowy firmy Intex to nie tylko baseny, ale także różnego rodzaju akcesoria. Możemy tam znaleźć dodatki, które pomogą nam w utrzymaniu czystości wody, co niewątpliwie ułatwi korzystanie z basenu ogrodowego. Jest to szczególnie ważne, kiedy zdecydujemy się na duży basen ogrodowy, będący dodatkowo basenem stelażowym np. Metal Frame.

Zacznijmy więc od pomp. Pierwsza z nich to dostępna w cenie od około 480 zł do 880 zł pompa piaskowa. Jest ona bardziej polecana, ze względu na swoją wytrzymałość. Tańszym rozwiązaniem jest pompa kartuszowa, dostępna od 80 do 380 zł. Ceny pomp zależą od ich mocy. Sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o aranżacji i zabudowie ogrodów.

Jeśli mowa już o pompach, musimy pamiętać również o filtrach wymiennych, które są w cenie od około 10 do 20 zł za jeden wkład. Dodatkowym elementem do basenu jest generator chloru, który zakupić możemy za 480-660 zł, lub z pompą 650-1240 zł. Jeśli chcemy sobie ułatwić wchodzenie do basenu, co przy basenach stelażowych jest istotne, warto dokupić drabinkę, która dostępna jest za 160-250 zł. Ważnym elementem zabezpieczającym wodę przed zanieczyszczeniami są również nieprzemakalne przykrycia basenowe w cenach od około 30 do 500 zł.

Zastanawiając się nad basenem, powinniśmy wziąć pod uwagę to, ile miejsca w ogrodzie możemy przeznaczyć na ten produkt. Pamiętajmy również, że w sklepie internetowym możemy zakupić różnego rodzaju fotele i zabawki do atrakcyjniejszego spędzania czasu w basenie Intex, który jest na praktycznie takim samym poziomie, co basen Bestway. To, który rodzaj wybierzemy, zależy tylko i wyłącznie od nas i naszych wymagań. Baseny ogrodowe Intex to wybór wart rozważenia.

ikona podziel się Przekaż dalej