Substral – najlepsze nawozy do trawników

Marka Substral znana jest przede wszystkim ze swoich wyjątkowych nawozów do trawników. W szerokim wyborze możesz znaleźć różnego rodzaju specjalistyczne preparaty, które pomogą ci utrzymać trawnik w idealnym stylu, by zawsze pięknie się prezentował.

Możesz zatem sięgnąć po standardowy nawóz uniwersalny lub dedykowany do konkretnych potrzeb roślin. Są to nawozy długodziałające, które zawierają substancje o spowolnionym uwalnianiu się. Nawożą i zasilają przez wiele dni, dlatego częstotliwość stosowania może być bardzo mała. Możesz sięgnąć także po nawóz do trawników z mchem, który pomoże ci pozbyć się problemu lub nawóz Magiczna Siła – najlepszy sposób na zagęszczenie trawnika i pozbycie się łysych miejsc w darni. Zastanów się także nad nawozem jesiennym, który pomoże przygotować trawę do przetrwania nadchodzącej zimy.

Nawozy specjalistyczne Substral

Możesz wybierać także z bardzo dużej oferty specjalistycznych nawozów marki Substral. Są dedykowane dla różnego rodzaju roślin i zawierają idealnie skomponowane proporcje makro- i mikroskładników potrzebnych do ich rodzaju. Bardzo skuteczne są nawozy specjalistyczne Burza Kwiatów, które idealnie sprawdzają się w przypadku większości roślin kwitnących. Burza Kwiatów występuje w dwóch wersjach – na balkon i dla roślin ogrodowych. Podobnie zresztą jak Magiczna Siła, linia nawozów wzmacniających rozwój i przyspieszających kwitnienie.

Marka ofertuje także bardzo dużo nawozów do iglaków. Znajdują się tutaj standardowe nawozy dbające o rozwój drzew i krzewów iglastych, jak i specjalistyczne. Możesz wybrać nawóz do iglaków o brązowiejących liściach lub nawóz jesienny, który pomoże im przetrwać zimę.

Substral do nawożenia roślin to jeden z najlepszych nawozów mineralncyh. Nadaje się do warzyw, owoców i trawnika
Substral - opinie i przegląd popularnych nawozów ogrodowych

Na uwagę zasługują także nawozy przeznaczone do warzyw i owoców. Zazwyczaj są uniwersalne, ale wśród ogromnej oferty marki Substral znajdziesz także takie produkty jak nawóz do pomidorów czy ziół.

Substral na mszyce i na mrówki

Marka Substral zajmuje się nie tylko preparatami nawozowymi. W ofercie znajdziesz także środki ochrony roślin. Na uwagę zasługuje środek owadobójczy tego producenta, działający na mrówki. Jest bardzo skuteczny, zarówno w ogrodzie, jak i na przykład w domu. Zwalcza nie tylko pojedyncze mrówki, ale całe gniazda, ponieważ drobne kuleczki proszku działają jak przynęta i są zanoszone przez robotnice do gniazda. To najlepszy sposób na trwałe pozbycie się tych uciążliwych insektów.

Substral na mszyce także wyróżnia się jakością i działaniem. Jest to środek owadobójczy o bardzo długim działaniu, który na cały sezon uchroni twoją uprawę przed tymi trudnymi szkodnikami. Zwalcza także miseczniki i wełnowce, dzięki czemu świetnie sprawdza się do ochrony roślin uprawianych w mieszkaniu. To preparat idealny do zastosowania interwencyjnego, ale sprawdza się także w stosowaniu zapobiegawczym.

Środek ochronny na mniszek, mlecz i inne chwasty

Marka Substral w swojej ofercie ma także środki ochrony roślin, które świetnie sprawdzają się w walce z najczęstszymi chwastami trawnika. Dzięki temu mniszek, mlecz i perz na zawsze znikną z twojego ogrodu. Preparat jest niezwykle skuteczny, błyskawicznie usuwa rośliny, łącznie z korzeniami, dzięki czemu już się nie odrodzą.

Preparat jest dostępny w dwóch formach – sypkiego granulatu do rozdrobnienia z wodą i preparatu w butelce z rozpylaczem, już gotowego do użycia. W obu wersjach nadaje się do użytku amatorskiego, jak większość preparatów tej marki.

Produkty Substral są idealne także dla profesjonalnych ogrodników. Wyróżniają się szybkością działania i przemyślanym składem. Znajdują się na listach preparatów zaaprobowanych przez Ministerstwo Rolnictwa, zatem są bezpieczne.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 90,9% czytelników artykuł okazał się być pomocny