Na czym polega działalność firmy Budros?

Firma budowlana Budros rozpoczęła swoją działalność ponad 30 lat temu. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w generalnym wykonawstwie, czyli kompleksowej realizacji projektów budowlanych od A do Z. Firma jest aktywna przede wszystkim w obszarze budownictwa mieszkaniowego, a od kilkunastu lat zajmuje się działalnością deweloperską, realizując bardzo popularne inwestycje na terenie Trójmiasta i okolic. W branży budowlanej przedsiębiorstwo Budros może być kojarzone także jako producent rusztowań przemysłowych. Z perspektywy inwestora jest to jednak przede wszystkim firma budowlana o szerokim zakresie świadczonych usług oraz prężnie rozwijający się deweloper.

Nowoczesny budynek mieszkalny Budros
Budros – deweloper przyjazny dla klientów

Inwestycje realizowane przez firmę Budros

Dużym zainteresowaniem ze strony klientów cieszą się nieruchomości oferowane przez firmę Budros na terenie Trójmiasta. Przedsiębiorstwo odpowiada obecnie za prowadzenie inwestycji Duet Jaśkowa Dolina, Nowe Kowale Plus oraz Myśliwska 24. Każda z tych inwestycji pokazuje, że firma Budros tworzy obiekty mieszkalne przyjazne dla mieszkańców, oferując wysokie standardy wnętrz, przestrzeń pełną udogodnień, a jednocześnie spójność z otaczającym krajobrazem. Inwestycje te cieszą się sporą popularnością wśród osób, którym zależy na mieszkaniu w spokojnej i malowniczej okolicy.

Zadowoleni klienci Budros dewelopera
Budros – deweloper przyjazny dla klientów

Nowy program poleceń dla klientów dewelopera Budros

Deweloper Budros postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Skutkiem tego wdrożył bardzo atrakcyjny program poleceń, który ma na celu odwdzięczyć się najbardziej zaangażowanym klientom.

Głównym założeniem programu poleceń marki Budros jest obdarowanie podwójną kartą podarunkową zarówno osoby polecające, jak i te, które skorzystały z polecenia dewelopera Budros. Zatem polecając inwestycję firmy Budros swojej rodzinie lub znajomym, możemy zyskać podwójną kartę podarunkową, o  wartości 3000 złotych każda!

Budros – zadowoleni klienci dewelopera
Budros – deweloper przyjazny dla klientów

Istotnym elementem programu poleceń firmy Budros jest regulamin, w którym to nie ma znaczenia, czy osoba polecająca nabyła już mieszkanie z oferty dewelopera Budros, czy jest na wstępnym etapie procesu zakupu nieruchomości.

Przyjazna interakcja z klientami
Budros – deweloper przyjazny dla klientów

Jeśli więc wśród znajomych mamy osoby, które planują kupić nieruchomość, a i my planujemy zakup nieruchomości w ramach inwestycji Budros, zarówno my jako osoby polecające, jak i nasi bliscy jako osoby kupujące, otrzymamy podwójny voucher na kwotę 3000 złotych!

Deweloper Budros i zadowoleni klienci
Budros – deweloper przyjazny dla klientów

Jakie cechy definiują tę firmę budowlaną?

Wśród najważniejszych cech firmy budowlanej Budros wymienić należy bez wątpienia profesjonalizm i rzetelność. Firma w swoim portfolio posiada wiele ciekawych i udanych przedsięwzięć, co potwierdzają referencje ze strony zadowolonych klientów. Przedsiębiorstwo Budros bardzo duży nacisk kładzie na zachowanie wysokich standardów w trakcie procesu budowlanego, zdając sobie sprawę, że od rzetelności działań na etapie budowy zależeć będzie komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców i użytkowników budynku. Firmę cechuje także duża pomysłowość i kreatywność, o czym najlepiej świadczą inwestycje realizowane w roli dewelopera. Trzeba przyznać, że przedsiębiorstwo Budros stara się w ciekawy i przemyślany sposób wkomponować budynki w otaczający krajobraz, a także stworzyć otoczenie, które okaże się przyjazne mieszkańcom.

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe Budros
Budros – deweloper przyjazny dla klientów

Czy Budros to firma budowlana godna zaufania?

Deweloper Budros może pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami i referencjami ze strony klientów. Na uwagę zasługuje zwłaszcza nowoczesny charakter tego przedsiębiorstwa. Świadczy o tym chociażby trójwymiarowa prezentacja mieszkań i bardzo wygodny sposób wybierania i rezerwacji nieruchomości dostępnych na sprzedaż. Biorąc pod uwagę wysoki standard mieszkań oraz liczne udogodnienia dla mieszkańców, cena za m² jest w tym przypadku bardzo przystępna.

Deweloper Budros zadowoleni klienci
Budros – deweloper przyjazny dla klientów
ikona podziel się Przekaż dalej