Domy z bali - dlaczego warto?

Domy z bali (sprawdź na: https://proeko.com/) zyskują na coraz większej popularności, trafiając z dużą mocą do świadomości mieszkańców Polski. Wystarczy zaznajomić się z korzyściami, jakie można dzięki temu zyskać, by myśleć poważnie nad taką inwestycją. Tego rodzaju budynki są bardzo cenione w wielu rozwiniętych krajach świata, szczególnie w Stanach Zjednoczonych i Skandynawii. Domy z bali wspaniale się prezentuje za sprawą naturalnego materiału, pachną przez cały rok świeżością lasu, wprowadzają spokój i bezpieczeństwo. Poczuć się można w nich jak w ciepłej, przyjemnej, rodzinnej przystani, w której nic nam nie grozi. Co równie ważne, są to domy tanie w eksploatacji, co ma niebagatelne znaczenie dla każdego inwestora. Niezwykle trwałe, więc będą służyć przyszłym pokoleniom!

Dom z bali z zaufanym partnerem!

Nie ma wątpliwości, że drewno to materiał ponadczasowy, zachowujący swoją trwałość i niezwykłą estetykę na długie lata. Konstrukcje bali oferowane przez firmę PolEko zapewniają naturalną klimatyzację przez cały rok, przyjemny mikroklimat we wnętrzach, chronią przed hałasem. Warto bliżej zainteresować się tą ofertą - dostępne są domy z bali całoroczne i weekendowe. Niezwykle szybko można stać się posiadaczem własnego domu, gdyż czas realizacji jest bardzo krótki!

Trwały dom z bali szybki w realizacji!

Drewno jako materiał do budowy domów cenione jest od lat. Jeśli zdecydują się Państwo na drewnianą konstrukcją, odwdzięczy się ona niezwykłą trwałością, jakością oraz niepowtarzalnym, ekologicznym wyglądem. Konstrukcje z bali, które Państwu oferujemy, doskonale chronią przed hałasem, zapewniają naturalną klimatyzację przez cały rok. Żeby nie być gołosłownym, podajemy orientacyjny termin wykonana domu z bali w stanie surowym, który wynosi ledwie 203 tygodnie! Równie sprawnie przebiegają prace wykończeniowe, bo w czasie od 4 do 6 tygodni!

O czym dodatkowo pamiętać?

Konstrukcje mogą być wykonane z bali okrągłych toczonych maszynowo lub ręcznie ciosanych o różnych średnicach - wedle Państwa potrzeb i uznania. Pierwsze z nich - obrabiane maszynowo, mają średnicę 24, 26, 28, 30 cm, drugie - ręczne, dostępne są w różnych średnicach. Usługa jest kompleksowa od początku do końca, między innymi dlatego przed przewiezieniem na miejsce budowy konstrukcji, każdy bal zostanie odpowiednio obrobiony i zaimpregnowany wstępnie specjalnymi, bezpiecznymi dla zdrowia, środkami.

Oferta stanu surowego domu z bali to szereg najważniejszych prac: wykonane ścian zewnętrznych i konstrukcyjnych wewnętrznych, montaż, więźba dachowa z ołaceniem, impregnacja wstępna. Można też zdecydować się na bardziej rozbudowaną usługę, wybierając stan surowy zamknięty, gdzie poza wykonaniem wspomnianych przed chwilą prac stanu surowego otwartego, wstawiamy też okna i drzwi balkonowe, drzwi wejściowe, wykonujemy pokrycie dachu. Jeśli tylko takie jest Państwa życzenie, dostępne są też prace wykończeniowe, między innymi izolacja dachu i podłogi, deskowanie konstrukcji sufitu, wylewka betonowa, instalacja wodno-kanalizacyjna, energetyczna itp. Co równie istotne, oferowane są też gotowe domy z bali pod klucz z działką. Zapraszamy!

ikona podziel się Przekaż dalej