INOXA – szeroka oferta elementów złącznych

W Twojej firmie każdego dnia używane są różne rodzaje elementów złącznych i potrzebujesz dostawcy, który zapewni Ci łatwy dostęp do wszystkich? INOXA może być idealnym partnerem biznesowym dla Ciebie. Hurtownia zapewnia bardzo szeroki wybór elementów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

Wśród ponad 40 000 produktów znajdują się m.in. śruby, wkręty, podkładki, nakrętki, pręty gwintowane, kołki kotwy, obejmy zaciskowe, a nawet karabińczyki, liny stalowe czy krętliki i pozostały osprzęt żeglarski. Wszystkie rodzaje elementów są dostępne w bardzo szerokim wyborze wariantów i rozmiarów, a większość z nich jest zgodna z międzynarodowymi normami DIN/ISO, co ułatwia ich dobór.

INOXA – jakość na pierwszym miejscu

Najważniejszym czynnikiem przy doborze elementów złącznych jest ich jakość. Hurtownia INOXA współpracuje jedynie z renomowanymi producentami z kraju i ze świata. Ponadto sprzedawane przez nią elementy złączne przechodzą przez wewnętrzny proces weryfikacji za pomocą spektrometru rentgenowskiego. Pozwala on na dokładne określenie składu chemicznego próbki, dzięki czemu świetnie sprawdza się do kontroli jakości elementów złącznych. Starannie realizowane procedury pozwalają się upewnić, że każdy klient otrzymuje elementy dopasowane do swoich potrzeb, precyzyjnie wykonane, solidne i trwałe.

Hurtownia INOXA – szybka dostawa elementów złącznych

Hurtownia INOXA stawia na pierwszym miejscu klienta i jego potrzeby. Dlatego dba o to, aby móc zaoferować błyskawiczna dostawę. INOXA ma największy w Polsce magazyn elementów złącznych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej o powierzchni ponad 1500 m2. Pozwala jej to utrzymywać duże stany magazynowe i realizować większość zamówień w ciągu jednego dnia. Wystarczy, że złożysz zamówienie do godziny 14:00, a zostanie do Ciebie dostarczone w kolejnym dniu roboczym! Umożliwia to zachowanie ciągłości prac i szybkie realizowanie nawet pilnych i niespodziewanych zadań.

Śruby posegregowane według rozmiarów
Hurtownia śrub INOXA – niekwestionowany lider w świecie elementów złącznych!

Bardzo duże stany magazynowe pozwalają hurtowi INOXA na błyskawiczna realizację nawet duzych zamówień.

Przejrzysta i partnerska współpraca z hurtownią INOXA

INOXA stawia także na proste, przejrzyste zasady współpracy. Najważniejsze dla firmy są wartości takie jak uczciwość, szacunek i zaangażowanie. Wszyscy klienci są traktowani jako partnerzy. Firma cały czas dba także o podnoszenie poziomu usług. Partnerzy INOXY mogą liczyć na wsparcie techniczne, fachowe doradztwo i sprawną pomoc w każdej kwestii dotyczącej oferowanych elementów złącznych.

Masz jeszcze wątpliwości, czy warto z współpracować z hurtownią INOXA? Firma działa na rynku od ponad 20 lat, a zaufało jej już kilka tysięcy klientów! Obecnie każdego dnia realizuje kilkaset wysyłek, cały czas zachowując najwyższe standardy w zakresie dostępności produktów i terminu realizacji zamówień. Poszukujesz sprawdzonego dostawcy elementów złącznych? Postaw na INOXĘ – trudno trafić lepiej!

ikona podziel się Przekaż dalej