Sztuczna inteligencja ochroni Twoją działkę

Planujesz wakacje daleko od domu? Ogród, który z takim trudem pielęgnujesz, i dom, który jest twoim azylem, zostaną bez nadzoru? Właściciele domów, działek często borykają się z różnymi obawami związanymi z bezpieczeństwem. Kradzieże, wandalizm, nieautoryzowany dostęp – to tylko niektóre z zagrożeń, które mogą spotkać każdego. Dzięki nowoczesnym kamerom GSM, takim jak ORLLO Z17 PRO, możesz kontrolować wszystko zdalnie i cieszyć się spokojem ducha.

Zdalny nadzór 24/7 w jakości 4K

Załóżmy, że masz dużą działkę, może z wieloma wejściami. Trudno jest kontrolować wszystko naraz. Kamera GSM obrotowa ORLLO Z17 PRO, z funkcją obrotu o 355° i pochylenia o 90°, pozwala ci mieć oko na cały obszar. Możesz zdalnie sterować urządzeniem i sprawdzać, co się dzieje w różnych miejscach i to w rozdzielczości 4K!

Montaż w każdym miejscu

Kamera GSM ORLLO Z17 PRO wykorzystuje technologię GSM, działając na kartę SIM. Dzięki temu może przesyłać obraz bez potrzeby korzystania z sieci Wi-Fi, co jest idealne w miejscach o ograniczonym dostępie do Internetu. Oczywiście urządzenie jest w pełni wodoszczelne i odporne na warunki atmosferyczne.

Jak kamera GSM zwiększy bezpieczeństwo Twojej działki i podwórka?
Jak kamera GSM zwiększy bezpieczeństwo Twojej działki i podwórka?

Proste i skuteczne działanie

Wystarczy, że włożysz do kamery kartę SIM (taką samą jak do telefonu), połączysz ją z darmową polską aplikacją (którą dostajesz razem z kamerą) i już masz gotowy monitoring w swoim telefonie. Dzięki funkcji wykrywania ludzi i ruchu oraz natychmiastowym powiadomieniom na smartfona możesz natychmiast zareagować na podejrzane zdarzenia. Kamera w tym czasie rejestruje wydarzenie na karcie pamięci lub/i w chmurze. Korzystając ze sztucznej inteligencji, wykrywa intruza i podąża za każdym jego ruchem. Gdy jesteś na wakacjach, a nawet po prostu w pracy, masz wgląd na żywo w to, co dzieje się na działce, podwórku, posesji. Otrzymujesz powiadomienia na telefon o każdym wykrytym ruchu. To jak mieć osobistego strażnika, który nigdy nie śpi. Widoczne urządzenie na Twojej działce działa także prewencyjnie, zniechęcając potencjalnych intruzów.

Dokładny monitoring w dzień i w nocy

Po zmroku, wiele kamer traci na jakości obrazu. Natomiast kamera GSM ORLLO Z17 PRO, posiada diody LED, które zapewniają czytelny i kolorowy obraz w nocy. Wyróżnia ją to wśród innych kamer, które działają jedynie w podczerwieni. Możesz spać spokojnie, wiedząc, że wszystko jest monitorowane.

Niskie koszty

Kamerę GSM ORLLO Z17 PRO charakteryzuje prosty, samodzielny montażu. Nie ponosisz więc kosztów pracy instalatora. Monitoring odbywa się zdalnie w Twoim telefonie – nie potrzebujesz firmy ochroniarskiej, która pobiera comiesięczną opłatę. Zasilanie kamery ORLLO może być realizowane za pomocą panela solarnego, co dodatkowo redukuje koszty.

Jak kamera GSM zwiększy bezpieczeństwo Twojej działki i podwórka?
Jak kamera GSM zwiększy bezpieczeństwo Twojej działki i podwórka?

Podsumowanie

Kamera GSM ORLLO Z17 PRO to zaawansowane urządzenie monitorujące, które zapewnia bezpieczeństwo Twojego domu, działki, podwórka. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, rejestrowaniu kolorowego obrazu w nocy, dużemu zasięgowi oraz możliwości zapisu w chmurze, masz pewność, że nic nie umknie Twojej uwadze. Dedykowana aplikacja ułatwia kontrolę nad urządzeniem, a funkcja alarmów i powiadomień pozwala na szybkie reagowanie w razie potrzeby. To skromna inwestycja w bezpieczeństwo dająca bezcenny spokój ducha.

Więcej modeli kamer na działkę znajdziesz na stronie https://orllo.pl/kamery-orllo/kamery-na-dzialke.html.

ikona podziel się Przekaż dalej