Sprawdź ranking kredytów gotówkowych na stronie https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe i wybierz kredyt skrojony idealnie dla Ciebie. 

Kredyt gotówkowy - podstawowe informacje

Kredyt gotówkowy to jeden z najpopularniejszych produktów bankowych. Co świadczy o jego popularności? Przede wszystkim to, że stosunkowo łatwo go otrzymać, a uzyskaną kwotę można przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny. Jeśli czeka Cię zakup nowego samochodu, kosztowna rehabilitacja lub po prostu marzysz o wakacjach - kredyt gotówkowy może być rozwiązaniem Twoich rozmyślań dotyczących tego, w jaki sposób uzyskać fundusze. Kredyt gotówkowy na remont domu lub mieszkania to również bardzo przydatna opcja. Kredyt gotówkowy posiada w swojej ofercie właściwie każdy bank, dlatego możesz znaleźć taki, który w największym stopniu będzie odpowiadał na Twoje potrzeby. Kredyty z różnych banków możesz przeanalizować dzięki narzędziu, jakim jest ranking kredytów. 

Rodzaje kredytów gotówkowych 

Jeśli chodzi o rodzaje kredytów gotówkowych, wyróżniamy między innymi:

  • kredyt konsumpcyjny – uzyskane w ten sposób środki możesz przeznaczyć na dowolny cel, 
  • kredyt w ROR – odnawialny kredyt, dzięki któremu możesz wypłacić z konta więcej pieniędzy, niż aktualnie posiadasz, 
  • kredyt na karcie kredytowej – jego zasady są podobne, jak przy kredycie odnawialnym. 

Ranking kredytów gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pozwala w jednym miejscu sprawdzić wiele ofert różnych banków. Dzięki temu możesz wybrać ofertę, która najpełniej będzie odpowiadała na Twoje potrzeby. Tego rodzaju ranking pokazuje Ci najlepsze oferty, a Ty dzięki temu oszczędzasz czas. 

Kredyt gotówkowy - zalety 

Kredyt gotówkowy posiada bardzo wiele zalet, dlatego jest tak często wykorzystywanym produktem bankowym. Przede wszystkim jego plusem jest to, że środki pozyskane w ten sposób można wykorzystać na dowolny cel. Kolejną istotną cechą jest szybkość uzyskania decyzji kredytowej - czasami nawet w kilka minut od złożenia wniosku elektronicznego, otrzymujesz pieniądze na konto. Warunki uzyskania kredytu gotówkowego są również niewygórowane, co jest kolejną zaletą. Duży wybór ofert z różnych banków gwarantuje możliwość wyboru zarówno wysokości raty, jak i okresu kredytowania. Dzięki temu kredyt gotówkowy nie będzie dużym obciążeniem domowego budżetu. 

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać kredyt gotówkowy?

Każdy bank ma nieco inne warunki, które należy spełnić, żeby otrzymać pozytywną decyzję kredytową. Niektóre instytucje udzielają kredytu już od kwoty zarobków 650 zł. Inne mają wymóg, że musi to być minimum 1000 zł. Im wyższa kwota kredytowa Cię interesuje, tym wymagania banku mogą być większe. 

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny