Szeroki wybór wysokiej jakości mebli od sprawdzonych producentów znajdziesz w internetowym salonie meblowym Zona Design https://zona-design.pl/meble/stoly/stoly-drewniane/. W sklepie tym dokonasz kompleksowych zakupów - znajdziesz tam zarówno wyposażenie sypialni, jak i salonu, przedpokoju czy jadalni.

Drewno - kwintesencja stylowej aranżacji

Marzysz o porządnym stole, przy którym na co dzień będziesz mógł wygodnie zjeść obiad z najbliższymi, a od święta przyjąć gości? Drewniany stół stanowi kwintesencję stylowej, klasycznej aranżacji. Drewno jest ponadczasowe - było modne 50 lat temu, znajduje się w obecnych trendach i z całą pewnością będzie modne również za kilka, kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt lat. Drewniane stoły choć są bardzo klasyczne i ponadczasowe, to absolutnie nie nudne! Cechują się wysoką uniwersalnością.

Idealny stół drewniany do jadalni, kuchni czy salonu

Stół drewniany będzie idealnym wyborem do jadalni wykonanej właściwie w każdym stylu aranżacyjnym. Możesz zdecydować się na stół w różnym kształcie - standardowy prostokątny, kwadratowy czy okrągły. Bardzo masywne, ciężkie czy delikatne stoły? Decyzja należy do Ciebie. Możesz zdecydować się na bardzo klasyczny stół z drewnianymi nogami lub też na drewniane blaty na podstawach metalowych, które nadają industrialnego charakteru. Są to produkty bardzo popularne, chętnie wybierane i coraz powszechniej spotykane w nowoczesnych wnętrzach.

Stół drewniany rozkładany czy nierozkładany? Wybierz w zależności od potrzeb

Stół z drewna jest idealnym wyborem zarówno do salonu, kuchni, jak i do jadalni. Jeśli posiadasz bardzo duże mieszkanie, możesz pozwolić sobie na duży stół. Do małych wnętrz bardziej polecane są stoły rozkładane drewniane, które na co dzień mają kompaktowe rozmiary, a “od święta” mogą zwiększać swoje wymiary i ugościć większą ilość gości. W zależności od potrzeb wybierz stoły drewniane rozkładane lub nierozkładane.

Jeżeli posiadasz dużą przestrzeń, możesz pozwolić sobie zarówno na okrągłe, jak i prostokątne czy kwadratowe stoły. Do małych przestrzeni szczególnie polecane są stoły kwadratowe lub prostokątne, gdyż można je na co dzień wsunąć w róg, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca. W przypadku okrągłych stołów potrzebna jest większa przestrzeń. Nie możliwe jest wsunięcie ich w róg. Dopasuj stół do możliwości swojego wnętrza i ciesz się wygodą i wyjątkowym designem.

ikona podziel się Przekaż dalej