Rodzaje akumulatorowych myjek ciśnieniowych

Myjki ciśnieniowe zasilane akumulatorowo zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej swobody i mobilności. Zasada ich działania jest taka sama jak w przypadku pełnowymiarowych odpowiedników. Za pomocą skoncentrowanego strumienia wody pod ciśnieniem skutecznie, błyskawicznie i bez wysiłku usuwają nawet uciążliwe zabrudzenia z wielu przedmiotów i powierzchni.

Bezprzewodowe myjki mają szeroki i wszechstronny zakres zastosowania. Doskonale sprawdzają się do użytku przydomowego, szczególnie w miejscach odległych od źródła zasilania i wody, ale przede wszystkim są niezastąpione na działace, w podróży czy w terenie.

Marka Kärcher, czyli lider wśród urządzeń wysokociśnieniowych, oferuje aż 3 rodzaje innowacyjnych myjek zasilanych akumulatorowo, które są błyskawicznie gotowe do pracy i łatwe w obsłudze. Bezprzewodowa K 2 Battery wyglądem i funkcjonalnością jest najbardziej zbliżona do tradycyjnych urządzeń. Z kolei ręczna myjka ciśnieniowa KHB wyróżnia się wyjątkowo lekką i kompaktową budową. Natomiast myjka terenowa z serii OC wyposażona jest w zintegrowany zbiornik wody. Każdy model gwarantuje doskonałe i szybkie efekty czyszczenia.

Jaką akumulatorową myjkę ciśnieniową wybrać? Ze zbiornikiem na wodę czy bez?

Bezprzewodowe myjki ciśnieniowe Kärcher odpowiadają na różne potrzeby użytkowników. K 2 Battery o uniwersalnym zastosowaniu generuje ciśnienie robocze na poziomie urządzeń tradycyjnych. Z kolei KHB jest poręczna i natychmiast gotowa do szybkich porządków. Myjka terenowa jest całkowicie niezależna od źródła zasilania i wody, ponieważ oprócz baterii posiada zbiornik.

Uniwersalne urządzenie wysokociśnieniowe z akumulatorem – myjka Karcher K2 Battery

Innowacyjna, bezprzewodowa myjka wysokociśnieniowa Kärcher K2 Battery jest najbardziej zbliżona wyglądem, rozmiarem i możliwościami do standardowych urządzeń wysokociśnieniowych zasilanych prądem sieciowym. Wyróżnia się mobilnością i nieograniczonym zasięgiem pracy oraz kompaktową konstrukcją, chociaż w tym zestawieniu jest największa.

Urządzenie wysokociśnieniowe bateryjne - wszechstronne i praktyczne z dala od źródeł prądu
Urządzenie wysokociśnieniowe bateryjne - wszechstronne i praktyczne z dala od źródeł prądu

Fot.: Karcher K2 Battery – w pełni funkcjonalne urządzenie wysokociśnieniowe, które nie wymaga dostępu do zasilania sieciowego.

Myjka akumulatorowa Kärcher wyposażona jest w praktyczne rozwiązania, które usprawniają pracę. Funkcja zasysania wody z alternatywnych źródeł, np. ze zbiorników wodnych czy kanistrów sprawia, że urządzenie jest niezależne nie tylko od energii, ale także sieci wodociągowej. Umożliwia także dozowanie środka czyszczącego za pomocą elastycznego wężyka prosto z opakowania. Wymiana preparatu nie wymaga czyszczenia zbiornika czy wylewania niewykorzystanego roztworu. Jest to szczególnie wygodne w czasie porządków np. na działce. Dodatkowo akcesoria można przechowywać na obudowie urządzenia, co ułatwia transport.

Bezprzewodowa myjka K2 Battery ma zastosowanie do mniej wymagających zadań, ale  ciśnienie robocze na poziomie 110 barów oraz standardowe wyposażenie (pistolet wysokociśnieniowy ze wskaźnikiem ciśnienia podawanej wody oraz lanca spryskująca i rotacyjna) gwarantują doskonałe rezultaty usuwania zabrudzeń.

Bezprzewodową myjką ręczną umyjesz meble ogrodowe, pojazdy, dekoracje ogrodowe - bez wysiłku
Bezprzewodową myjką ręczną umyjesz meble ogrodowe, pojazdy, dekoracje ogrodowe - bez wysiłku

Myjka przenośna doskonale nadaje się do użytku przydomowego i na działce, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej. Wygodnie można wyczyścić samochód, motocykl, rower, łódź, kontenery na odpady, meble czy narzędzia ogrodowe oraz wiele innych przedmiotów i powierzchni. Szczególnie sprawdzi się dla właścicieli domów pod miastem.

Warto wspomnieć, że myjka K 2 Battery zasilana jest wydajnym akumulatorem litowo-jonowym 36 V z wyświetlaczem i technologią Real Time, który jest kompatybilny z platformą bateryjną Kärcher. Wymienną baterię można stosować w innych urządzeniach marki o tej samej klasie napięcia.

>>> Sprawdź ofertę elastycznej myjki akumulatorowej K 2 Battery: https://www.kaercher.com/pl/home-garden/urzadzenia-wysokocisnieniowe/bezprzewodowa-myjka-cisnieniowa-k-2-battery.html

Bezprzewodowa myjka ciśnieniowa ręczna

Przenośna myjka z serii KHB to poręczne urządzenie średniociśnieniowe (max. 24 bary) do zaawansowanego czyszczenia. Gwarantuje optymalną swobodę ruchów i elastyczność podczas użytkowania. Wyróżnia się natychmiastową gotowością do pracy i wyjątkowo kompaktowymi wymiarami (kształtem przypomina bardziej wiertarkę).

Bezprzewodową myjką ręczną umyjesz meble ogrodowe, pojazdy, dekoracje ogrodowe - bez wysiłku
Bezprzewodową myjką ręczną umyjesz meble ogrodowe, pojazdy, dekoracje ogrodowe - bez wysiłku

Fot.: Myjka ręczna akumulatorowa zapewnia lekką pracę w dowolnym miejscu, nawet tam, gdzie brak dostępu do bieżącej wody

Mini myjka ciśnieniowa jest w pełni przystosowana do pracy w terenie, niezależnie od zasilania sieciowego i źródła wody. Urządzenie można podłączyć do węża ogrodowego, ale funkcja zasysania pozwala na pobieranie wody z alternatywnych źródeł, takich jak beczki czy zbiorniki. Myjka zasilana jest wydajną baterią litowo-jonową, która jest kompatybilna z innymi urządzeniami w ramach platformy bateryjnej marki. Co więcej, bateria posiada wyświetlacz i technologię Real Time, dzięki czemu użytkownik ma dostęp do bieżących informacji o stanie akumulatora – czas do końca pracy czy ładowania (podany w minutach) oraz pojemność procentowa.

Maksymalny czas pracy na baterii 18 V wynosi 10 minut (dla 36 V to 20 min.), czyli akurat w sam raz na szybkie czyszczenie w tzw. międzyczasie przedmiotów i powierzchni wokół domu, na działce czy na wycieczce. Ciśnienie i przepływ wody zostały optymalnie dopasowane do ekspresowego i jednocześnie delikatnego mycia takich obiektów, jak: rowery, motocykle, meble ogrodowe, tarasy, kwietniki, doniczki, narzędzia ogrodowe, budy dla psów czy kosze na śmieci. Bogata oferta akcesoriów znacznie poszerza zakres zastosowań. Poręczna bezprzewodowa myjka przyda się każdemu, kto dysponuje małą ilością miejsca do przechowywania.

>>> Zobacz, jak poręczne są bezprzewodowe myjki KHB Kärcher: https://www.kaercher.com/pl/home-garden/myjki-bateryjne/bezprzewodowa-myjka-cisnieniowa.html

ALT: Terenowa myjka ciśnieniowa pozwoli umyć rower, obuwie, psie łapy - idealna dla aktywnych!
ALT: Terenowa myjka ciśnieniowa pozwoli umyć rower, obuwie, psie łapy - idealna dla aktywnych!

Terenowa akumulatorowa myjka ciśnieniowa ze zbiornikiem na wodę (bez dostępu bieżącej wody)

Akumulatorowa myjka ciśnieniowa z serii OC 3 Kärcher została zaprojektowana głównie z myślą o wygodnym czyszczeniu w terenie, wszędzie tam, gdzie zachodzi taka potrzeba. Praktyczna konstrukcja urządzenia powoduje, że bez problemu można je zabrać na wyjazd. Jest w pełni przystosowane do pracy z dala od prądu i źródła wody oraz nie sprawia kłopotów w transporcie i przenoszeniu.

ALT: Terenowa myjka ciśnieniowa pozwoli umyć rower, obuwie, psie łapy - idealna dla aktywnych!
ALT: Terenowa myjka ciśnieniowa pozwoli umyć rower, obuwie, psie łapy - idealna dla aktywnych!

Fot.: Myjka terenowa Karcher OC 3 stworzona z myślą o osobach, które lubią aktywności na łonie natury. Szybko przemyjesz nią rower, motocykl czy ubłocone buty

Przenośna myjka Kärcher wyposażona jest w 4- lub 7-litrowy zbiornik na wodę ze wskaźnikiem napełnienia, który można napełnić wcześniej, ale posiada także funkcję zasysania wody z innych źródeł. Optymalna pojemność wystarcza na umycie 2 rowerów lub kilku mniejszych przedmiotów. Zintegrowana bateria litowo-jonowa (nie jest kompatybilna z platformą bateryjną) umożliwia sprawne czyszczenie bez dostępu do energii elektrycznej. Co więcej, pod zbiornikiem można wygodnie przechowywać spiralny wąż i pistolet spryskujący. Myjka terenowa wyróżnia się kompaktową budową o regularnych kształtach (przypomina skrzynkę) dla łatwego pakowania, bez zabierania przestrzeni w bagażniku.

Mini myjka generuje strumień o niskim ciśnieniu wody, a czyszczenie jest jednocześnie skuteczne i delikatne. Dzięki temu jest odpowiednie nawet do oczyszczania psich łap czy elementów roweru pokrytych smarem. To doskonałe urządzenie dla ludzi aktywnych, którzy lubią przejażdżki rowerem, spacery z psem czy przebywanie na łonie natury, bez względu na warunki. Dzięki myjce terenowej nie muszą się martwić o zabrudzenie samochodu błotem.

>>> Poznaj ceny i opinie o myjkach terenowych Kärcher: https://www.kaercher.com/pl/home-garden/myjki-bateryjne/myjka-terenowa.html

Myjka terenowa, ręczna, a może uniwersalna? Sprawdź, która myjka akumulatorowa będzie odpowiednia dla Ciebie. Poznaj gamę myjących urządzeń bateryjnych.
Myjki ciśnieniowe akumulatorowe: kiedy warto, którą wybrać?

Bezprzewodowe myjki OC 3 dostępne w kilku wariantach o różnym wyposażeniu:

  • Zestaw Adventure został stworzony dla ludzi aktywnych w terenie. Dedykowane akcesoria umożliwiają sprawne i szybkie usunięcie błota z butów, wózków spacerowych, namiotów, zabawek itp. zanim spakuje się je do samochodu i zabierze do domu. Myjka terenowa jest doskonałym kompanem podczas wycieczek za miasto.

>>> Lubisz jeździć za miasto? Kup myjkę terenową z zestawem Adventure: https://www.kaercher.com/pl/home-garden/myjki-bateryjne/myjka-terenowa/oc-3-zestaw-adventure-16800160.html

  • Zestaw Bike jest dostosowany do specyficznych potrzeb rowerzystów. Za sprawą dedykowanych akcesoriów można sprawnie i szybko umyć rower np. przed zamocowaniem go na bagażniku samochodowym. Pomoże w tym środek czyszczący, uniwersalna szczotka oraz szmatka z mikrofibry.

>>> Sprawdź ofertę myjki terenowej z zestawem Bike: https://www.kaercher.com/pl/home-garden/myjki-bateryjne/myjka-terenowa/oc-3-zestaw-bike-16800170.html

  • Z kolei zestaw Pet przeznaczony jest dla opiekunów psów. Dysza ze strumieniem stożkowym o niskim ciśnieniu w bezpieczny sposób wyczyści łapy zwierzęcia. Pomocna będzie także szczotka do dokładnego oczyszczania sierści. Myjka terenowa gwarantuje, że pies będzie zawsze czysty zanim wsiądzie do samochodu.

Twój pies się brudzi podczas spacerów? Sprawdź ofertę myjki terenowej z zestawem Pet >>> https://www.kaercher.com/pl/home-garden/myjki-bateryjne/myjka-terenowa/oc-3-zestaw-pet-16800180.html


Advertisement

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 80.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny