Fartuchy do ogrodu SPART - oryginalne i praktyczne

Nieważne, czy jesteś pracownikiem renomowanej firmy, czy też pracujesz w ogrodzie jako osoba zupełnie prywatna i we własnym gospodarstwie. Czy usiadziesz się wśród gości w zaniedbanym, wygniecionym poplamionym fartuchu?. W ten sposób pokazujemy nie tylko brak podstawowych zasad higieny i dobrego wychowania, ale również lekceważący stosunek do naszych obowiązków względem gości. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Na taki widok Goście prędzej skierują się w stronę wyjścia, aniżeli zasiądą do stołu. Jakie fartuchy do obsługi ogrodowego grilla wybrać, aby były niekłopotliwe w pielęgnacji, ale także solidnie wykonane i eleganckie? Czy fartuch do ogrodu jest na prawdę mi potrzebny? Przedstawimy kilka naszych propozycji, a Państwo zdecydujecie sami.

Fartuchy SPART na wiosnę i lato

Sklep internetowy SPART współpracuje m.in. z kreatywną marką odzieży gastronomicznej Le Chef. Za kluczowy symbol jakości produktów Le Chef zdecydowanie można uznać wysokiej jakości fartuch Le Prep Utility Apron: Fartuch z dużymi kieszeniami DE113. Po raz kolejny okazuje się, że silne nawiązania do mody francuskiej przy projektowaniu odzieży użytkowej nie mają sobie równych. Wytrzymała elanobawełna odznacza się wysoką odpornością na wszelkiego typu zaplamienia. Do tego koniecznie trzeba zwrócić uwagę na bardzo oryginalny krój, dzięki któremu w razie potrzeby każdy ogrodnik może w czasie imprezy plenerowej wywinąć karczek i stosować fartuch wyłącznie jako zapaskę. To bardzo praktyczne w czasie pracy przy uciążliwej pogodzie, w wysokiej temperaturze.

Zielony fartuch ogrodowy z kieszeniami
Najlepszy fartuch do ogrodu

Fartuch na szelkach - czy się sprawdzi w ogrodzie?

Fartuchy na szerokich szelkach umiłowali sobie przede wszystkim Panowie pracujący na co dzień w gastronomii. Wiadomo - to, co męskie, zawsze musi być solidne i zauważalne. Efektowny Fartuch na szelkach Urban Look Karlowsky KY119 zaprojektowany został w taki sposób, aby szyja w czasie pracy, np. wielokrotnego pochylania się nad ogrodowym grillem, była jak najmniej obciążona. Przy pracach ogrodowych na pewno sprawdzi się tak samo jak podczas pracy w kuchni, w ogrodzi niejednokrotnie pracujemy w pozycji stojącej i często zmieniamy pozycję do pochylonej czy w kucki. Paski w stosunku do pozostałej części fartucha odróżniają się odmienną kolorystyką. Zatrzaski zapewniają swobodne zakładanie i zdejmowanie fartucha. Długość i wysokość można w razie potrzeby regulować. Tego typu fartuch świetnie pasuje do standardowej koszulki typu polo lub t-shirt, widać wtedy specyficzne skrzyżowanie pasków szelek, które dla zwiększenia efektu wizualnego przechodzą jeszcze przez klamry.

Solidny fartuch ogrodowy
Najlepszy fartuch do ogrodu
Wytrzymały fartuch ogrodniczy z kieszeniami
Najlepszy fartuch do ogrodu

Najlepszy fartuch na imprezę grillową w ogrodzie

W modnych lokalach typu burgerownie, o ile do kompleksów restauracyjnych przynależą jeszcze ogródki, koniecznością stało się zatrudnianie do obsługi grilla specjalnych pracowników dbających o właściwe przyrządzanie mięsa. Także od pierwszych dni kwietnia Polacy chętnie odpalają domowe grille w swoich ogródkach i na działkach. Wszystkim specjalistom od obsługi grilla, zarówno tym samozwańczym jak i profesjonalnym polecić możemy Fartuch Urban X-style Karlowsky LS25 .Tonacja szarości, brązów, czerni oraz khaki idealnie nadaje się dla podkreślenia zdecydowanej, kulinarnej osobowości. Jest to jeden z grubszych fartuchów, jaki do tej pory oferuje sklep SPART. Karabińczyki lekko łączą ze sobą wszystkie paski. Jest to świetny fartuch dla osób odznaczających się wysoką wagą ciała, dzięki dodatkowej taśmie można łatwo regulować szerokość w talii. Oryginalnej formy dopełniają także kontrastowe ściegi obszycia. Najwięcej elegancji fartuch zyskał dzięki skórzanym szelkom. Widząc osobę w takiej oprawie natychmiast zyskujemy pewność, że mamy do czynienia z profesjonalistą.

Praktyczny fartuch ogrodowy użytkownika
Najlepszy fartuch do ogrodu
Praktyczny fartuch ogrodniczy z narzędziami
Najlepszy fartuch do ogrodu

Dżinsowa elegancja do ogrodu? Czemu nie…

Nowoczesna odzież ze sklepu SPART to nie tylko bezkresne zasoby fartuchów, koszul i zapasek kelnerskich stworzonych na podstawie wyborów tradycyjnych tkanin, dających komfort i wygodę w każdej sytuacji. Nasz sklep dobrze wie, czym jest ryzyko i jak w praktyce zyskać na nim same plusy. Do niedawna mało kto dawał szanse na sukces naszym fartuchom jeansowym. Sceptykom trudno było uwierzyć, że tego typu materiał stosowany przy codziennych zadaniach w ogrodzie może sprawdzać się znakomicie, dając komfort i bezpieczeństwo także w czasie wykonywania najbardziej nietypowych wyzwań. Tak jak dla większości z nas pierwsze promienie słońca są oznaką zbliżającej się wiosny, tak dla pracowników naszego sklepu internetowego jej oznakę stanowi zwiększona ilość zamówień właśnie na fartuchy jeansowe, które są mocne, mają kieszeń na niezbędny sekator czy nożyce ogrodnicze.

Fartuch JEANS z kieszenią Contrast to wiodący produkt z naszego asortymentu. Do ogrodu nadaje się o każdej porze roku, także w takie dni, gdy na zewnątrz jest już nieco chłodniej, ale nie mamy ochoty rezygnować z przydomowych prac ogrodowych. Kontrastowe paski, charakterystyczna, wytrzymała jeansowa struktura, głębokie kieszenie, metalowe klamry i oczka - to stanowi o produkcie najwyższej jakości.

Ogród, idealny fartuch pracy
Najlepszy fartuch do ogrodu

Fartuchy do ogrodu - łatwe zakupy na www.sklep.spart.com.pl

Powyżej przedstawione propozycje fartuchów idealnie pasujących do prac ogrodniczych to tylko część możliwości, które oferuje sklep internetowy SPART. Liczymy na to, że ten subiektywny ranking stanie się zaledwie pretekstem do tego, by dokonać dłuższej wizyty w naszym sklepie. Czas galopuje niebywale szybko i ani się obejrzymy - znów zagości u nas wiosna wraz z nowymi możliwościami. Tylko z nami można się do niej odpowiednio przygotować, inwestując wyłącznie w sprawdzoną i dobraną na wszystkie pory roku odzież.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej