Nowe mieszkania w Szczecinie

Kameralne mieszkanie w Szczecinie

Szukając mieszkania w Szczecinie mamy do dyspozycji kilka bardzo interesujących możliwości. Jedną z nich jest osiedle Księcia Warcisława. Kameralna lokalizacja zapewnia ciszę i wytchnienie od centrum miasta.

Inwestycja realizowana przez SGI http://www.sgi.pl/mieszkania-szczecin/ może być świetnym rozwiązaniem dla rodziny z dziećmi. Spokojna i przyjazna okolica łączy się tu z bardzo dobrą komunikacją, która gwarantuje dobry dojazd do centrum. Ciekawostką jest także prywatny staw oraz duża ilość pięknych terenów zielonych.

Kolejnym przykładem przyjaznego mieszkania jest osiedle Chabrowe. To nowa inwestycja budowlana obejmująca dziewięć kameralnych budynków mieszkalnych. W ich pobliżu znajdują się domki jednorodzinne. Warto także dodać, że osiedle Chabrowe jest stale strzeżone. Podobnie jak w przypadku osiedla Księcia Warcisława mamy tu dostęp do prywatnego stawu. Pobliże przyjaznego, ulokowanego nieopodal mieszkania miejsca wypoczynku będzie świetnym rozwiązaniem dla całej rodziny.

Wybierając mieszkanie na osiedlu Chabrowym zyskujemy też dobrą komunikację miejską oraz dostęp do pobliskiej szkoły. Nieruchomości łączą w sobie zachowanie kameralnego charakteru, a także komfort mieszkania w pobliżu centrum miasta. Dodatkowym atutem owej lokalizacji jest rozbudowana sieć parkingów. Wybierając mieszkanie na osiedlu Chabrowym zyskujemy dostęp zarówno do parkingu podziemnego, jak i naziemnego. Spokojna i bardzo ładna okolica stanowi dodatkowy atut wyżej wymienionej lokalizacji.

A może mieszkanie w ścisłym centrum?

Szukając mieszkania w Szczecinie mamy możliwość zakupu nieruchomości w centrum. Dobrym przykładem będzie tu osiedle Nautica. Jest to efektowny, czteropiętrowy budynek powstający przy ulicy Reginisa.

Na uwagę zasługuje atrakcyjna lokalizacja, połączona z komunikacją miejską. Zakup mieszkania w centrum Szczecina będzie ciekawym rozwiązaniem dla osób aktywnych, lubiących komfort mieszkalny oraz dobry dostęp do uroków centrum miasta. W budynku znajdzie się podziemny parking, który ułatwi kwestię garażowania własnego samochodu. Ciekawostką jest również duża liczba terenów zielonych, boksy rowerowe, a także bliskość miejskiego parku.

Inwestycja na ulicy Reginisa jest jedną z bardziej atrakcyjnych opcji, którymi warto się bliżej zainteresować.

Coś dla inwestorów szukających wysokiego standardu

Inwestując we własne mieszkanie szukamy standardu, który umożliwi nam wygodne użytkowanie nieruchomości. Inwestycje realizowane przez SGI spełniają wysokie wymagania inwestorów. Aktualnie realizowane inwestycje budowlane to efektowne budynki mieszkalne o niskiej zabudowie. Znajdziemy w nich dobrze doświetlone mieszkania, eleganckie loggie, a także przestronne balkony.

Inwestując w mieszkanie zyskujemy również dostęp do prywatnego placu zabaw, co jest szczególnie atrakcyjne dla młodych rodzin z dziećmi. Bliskość do centrum miasta łączy się z łatwym dostępem do terenów zielonych. Dzięki temu inwestycja staje się rozwiązaniem dedykowanym do bardzo szerokiego grona wymagających inwestorów.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny