Zalety Desek Kompozytowych

Deski kompozytowe należą do grupy bardzo solidnych produktów. W odróżnieniu od naturalnego drewna mają jednolitą, pozbawioną sęków powierzchnię. Dzięki zawartości polimerów są niezwykle trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Nie gniją, nie próchnieją, ani nie pęcznieją, zachowując swój kształt przez wiele lat. Stosując impregnat jesteśmy w stanie przedłużyć koloryt desek na dłużej. Ponadto ich pielęgnacja jest prosta i tania, wymaga jedynie wody i łagodnego detergentu.

Jeśli decydujesz się na deski kompozytowe, warto postawić na sprawdzonego producenta. BERGDECK, marka uznanej firmy SALAG, oferuje deski kompozytowe najwyższej jakości, objęte 15-letnią gwarancją. A nowa kolekcja "Kolory Świata" wychodząc poza dotychczasowe standardy, przeniesie Cię w podróż po różnych zakątkach globu.

Kolekcja "Kolory Świata"

Seria "Safari"

Przenosząc się w egzotyczną podróż po afrykańskiej sawannie, seria "Safari" oferuje intensywne odcienie piasku i pustyni, które przywołują magię i dzikość tego kontynentu. Idealne dla tych, którzy pragną wprowadzić na swój taras dawkę przygody i natury. Te barwy są prawdziwym odzwierciedleniem uroku tamtejszych krajobrazów.

Seria "Skandynawia"

Zanurzając się w surowe krajobrazy północnej Europy, seria "Skandynawia" oferuje subtelność szarości i ciepło brązów, które tworzą minimalistyczny design. Te barwy, inspirujące się spokojem skandynawskich krajobrazów, są idealnym wyborem dla tych, którzy poszukują harmonii z otaczającym światem.

Seria "Toskania"

W otoczeniu ciepłych promieni słonecznych Włoch, seria "Toskania" oferuje odcienie inspirowane malowniczymi krajobrazami tej krainy. Doskonale oddające atmosferę włoskiej kultury, kolory zieleni, beżu i brązu są idealne dla romantycznych dusz, pragnących stworzyć przytulną oazę spokoju w swoim ogrodzie.

Dzięki unikalnej kombinacji kolorów i inspiracji każda z tych serii umożliwia stworzenie wyjątkowego tarasu, który odzwierciedli Twoją osobowość i styl życia.

Sprawdź najmodniejsze deski tarasowe na YUTRA.PL

ikona podziel się Przekaż dalej