Pilarki Cedrus dla profesjonalistów i amatorów

Pilarki łańcuchowe oferowane przez firmę Cedrus mogą zostać Twoim pomocnikiem w każdym miejscu. Praca z nimi to przyjemność, a co najważniejsze - mogą służyć Ci bezawaryjne przez długie lata. Wszystko to dzięki zachowaniu odpowiedniego wyważenia oraz ergonomicznej budowy.

Oferta marki składa się z modeli różniących się między sobą mocą i ciężarem. Dedykowane są zarówno dla bardziej wprawionych użytkowników, jak i tych początkujących. Piły spalinowe Cedrus idealnie sprawdzą się do pracy w lesie lub rozległym ogrodzie. Wyposażenie w silnik spalinowy zapewnia dużą mobilność oraz moc. Jest to także najpopularniejsze rozwiązanie. Uniwersalnym wyborem do użytku przydomowego będzie pilarka spalinowa (sprawdź na: www.maufer.pl) o mocy od 2-5 KM i prowadnicy 35-45 cm. Takich modeli jest wiele, więc pod lupę należy wziąć jeszcze także inne kwestie. Pilarki spalinowe Cedrus posiadają wiele cech dobrej pilarki spalinowej. Urządzenia Cedrus wykonane są z dbałością o szczegóły, a w związku z tym wykazują dużą trwałość oraz niezawodność. W zwartej obudowie umieszczone są wysokiej jakości komponenty. Ponadto pilarki z oznaczeniem "T" posiadają nikasilową powłokę cylindra, co zapewnia odpowiednią wytrzymałość podczas wymagających zadań oraz wysokiej temperatury.

Niewielkie pilarki do przycinania gałęzi w ogrodzie

Piła łańcuchowa najlepiej sprawdza się w gospodarstwach, w których ogrody są pełne krzewów i drzew. Jednak bywa tak, że potrzebujemy narzędzia do okazjonalnych zastosowań. W takim przypadku warto rozpatrzyć niewielkie, kompaktowe modele. Piła spalinowa Cedrus PS25-10T posiada bardzo krótką prowadnicę - 25 cm, co zapewnia wygodę użytkowania. Za jej pomocą przetniemy cienkie gałęzie oraz dotrzemy do trudnodostępnych miejsc.

Jednak taka niewielka pilarka nie znajdzie swojego zastosowania w niewielkich, zamkniętych przestrzeniach, jak garaż lub domowy warsztat. W tym przypadku powinieneś poznać odpowiedniki piły spalinowej. Piły elektryczne i akumulatorowe swoją popularność zdobyły za wiele kwestii. Są to urządzenia, które zapewniają wydajne, a przy tym ciche działanie bez szkodliwych spalin. Warto jednak pamiętać, że do pracy wymagają zasilania elektrycznego lub naładowanego akumulatora. Jeśli dostęp do energii czy długość kabla nie będzie żadną przeszkodą to śmiało możesz decydować się na urządzenie tego typu. Cedrus oferuje kilka modeli z silnikiem elektrycznym. Przykładem jest pilarka elektryczna Cedrus PE27-40, która szybko upora się ze wszystkimi pracami domowymi. Jej zaletami są: zabezpieczenie przeciążeniowe oraz łatwy start. Spośród odpowiedników akumulatorowych nie można nie zwrócić uwagi na mini pilarkę Cedrus CHS100Li MINI. To urocze mini urządzenie idealnie sprawdzi się do przycinania niewielkich gałęzi oraz precyzyjnego modelowania roślin. Swoje zastosowanie może znaleźć także w pracach stolarskich.

Pilarki Cedrus posiadają wiele zalet. Poznaj wszystkie modele, a w razie pytań przed wyborem skontaktuj się ze specjalistami z maufer.pl. Tam uzyskasz odpowiednią pomoc oraz rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i budżetu.

artykuł sponsorowany