Trafiony prezent bez wielkich przygotowań

Wybierając prezent, zwłaszcza na ostatnią chwilę, nie zawsze zastanawiamy się nad jego symboliką. To duży błąd! Niektóre podarunki budzą przykre skojarzenia i świadczą o braku zaangażowania osoby wręczającej prezent. Wśród najbardziej niestosownych upominków wymienia się portfel, zegarek i świeczkę. Dlaczego akurat taki zestaw? Zgodnie z dalekowschodnimi przesądami zegarek, otrzymany od osoby bliskiej sercu, odmierza czas do rozstania lub śmierci. Pusty portfel kojarzy się natomiast z biedą i nieszczęściem. A świeczka? Przesądy głoszą, że gdy zgaśnie, zakończy się również relacja z bliską osobą.

Kosze prezentowe Kosze prezentowe

Prezenty, które wzmocnią więzi z Twoimi najbliższymi

Sama świeczka może być jednak świetnym pomysłem na upominek, o ile nie wręczysz jej samodzielnie. Zapachowe świece z wosku są popularnym elementem zestawów prezentowych, w których skład wchodzą naturalne kosmetyki, wyroby delikatesowe oraz alkohol. Takie prezenty są na tyle uniwersalne, że można je wręczyć zarówno z okazji urodzin, jak i świąt Bożego Narodzenia czy rocznicy ślubu. Kosz prezentowy NAPU to nie tylko elegancja, ale także prezent praktyczny. Po zużyciu zawartości opakowania i walizki mogą być powtórnie wykorzystane, np. do przechowywania drobiazgów lub jako kosze piknikowe.

Kosze prezentowe

Personalizacja kluczem do sukcesu

Prezenty mają przede wszystkim wartość sentymentalną, dlatego wybór odpowiedniego podarunku bywa czasochłonny. Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na rozważanie różnych opcji i musisz jak najszybciej znaleźć upominek, zwróć uwagę na dwa elementy — możliwość personalizacji i charakter użytkowy. Zdecydowana większość osób preferuje podarunki, które są nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, ale mogą być wykorzystane w konkretnych celach. Jeżeli nie wiesz, co wręczyć bliskiej osobie, zrezygnuj z ozdób i dekoracji. O wiele lepszym wyborem będą wspomniane kosze prezentowe NAPU z personalizowaną zawartością. Rzemieślnicza czekolada o ulubionym smaku, orientalna herbata czy zestaw z pięknym emaliowanym kubkiem, spotkają się z dużo lepszym odbiorem niż kolejna ramka na zdjęcia czy wybierana na szybko książka.

Kosze prezentowe

Odbierz upominek jeszcze tego samego dnia

Argumentem, który przemawia za wyborem kosza prezentowego, jest szybkość realizacji zamówienia. Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi zaledwie jeden dzień roboczy, dlatego możesz mieć pewność, że bliska osoba dostanie podarunek na czas. Nawet jeśli zapomniałeś o ważnym dniu, nie musisz rezygnować z jakości. Zamiast wybierać gotowe zestawy możesz stworzyć własny set lub zapoznać się z propozycjami podarunków na konkretne okazje. Aby ułatwić wybór upominku, pogrupowaliśmy zestawy w kilkanaście kategorii, dzięki czemu z łatwością znajdziesz prezent dopasowany do rangi wydarzenia i Twoich możliwości budżetowych.

Kosze prezentowe
ikona podziel się Przekaż dalej