Klimatyzator nie tylko na zimę

Klimatyzacja to instalacja i urządzenia, które standardowo kojarzą się z produkcją chłodnego powietrza w okresie letnim. Warto jednak zauważyć, że większość klimatyzatorów pochodzących od renomowanych producentów dysponuje funkcją ogrzewania. Stanowią one zatem idealne wsparcie dla klasycznego układu grzewczego, gdy temperatury na zewnątrz zaczynają nagle spadać poniżej zera.

Chcesz mieć pewność, że wybrane klimatyzatory spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby? Skorzystaj z technologii, którą udostępnia firma Vosti. Szczegółowe informacje na temat modeli klimatyzatorów i ich funkcjonalności, znajdziesz na stronie internetowej Vosti.pl.

Sposób na upały? Sprawdź rozwiązania klimatyzacji z firmy Vosti!
Sposób na upały? Sprawdź rozwiązania klimatyzacji z firmy Vosti!

Vosti i klimatyzatory LG – Postaw na jakość docenioną przez miliony użytkowników

Firma LG to marka, której nie trzeba przedstawiać nikomu. Jest to producent innowacyjnych urządzeń i narzędzi elektronicznych, które charakteryzują się nie tylko niezawodnością, ale i funkcjonalnością godną uwagi.

Konstruktorzy LG zadbali o to, by oferowane urządzenia zapewniały łatwość eksploatacji przy regulacji temperatury otoczenia, gwarantując przy tym czyste powietrze w pomieszczeniach. Klimatyzatory zostały również wyposażone w moduł Wi-Fi, który pozwala na sterowanie nimi zdalnie z wykorzystaniem urządzeń mobilnych. Możesz więc nadzorować ciepło w swoim domu lub biurze z dowolnej części miasta, kraju lub nawet świata.

Klimatyzacja stanowi także doskonałe narzędzie pozwalające na wykorzystanie nadwyżki wyprodukowanej energii z pomocą fotowoltaiki. Nie musisz więc oddawać jej do sieci energetycznej, gdy Twoje magazyny energii są pełne. Skorzystasz natomiast z chłodu dającego ulgę w lecie lub z dodatkowej formy ogrzewania w zimie.

Klimatyzatory prezentowane w Vosti oferują:

  • szybkie chłodzenie;
  • bezprzewodową regulację temperatury powietrza (za pośrednictwem wbudowanego modułu Wi-Fi);
  • czyste powietrze (za sprawą systemu oczyszczania powietrza z Plasmaster™ Ioniser+);
  • sterylizację powietrza (za co odpowiada system UVnano™);
  • automatyczne sterowanie nadmuchem;
  • oszczędność energii;
  • cichą pracę;
  • filtr podwójna ochrona.

Konsumenci otrzymują również 3-letnią gwarancję techniczną. Inwestując więc w klimatyzatory z firmą Vosti, nie musisz obawiać się sprawność i wydajność urządzeń klimatyzacyjnych. Dołącz do grona zadowolonych klientów i skontaktuj się z doświadczonym zespołem ekspertów, którzy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą sfinalizować zakupów od A do Z.

Sposób na upały? Sprawdź rozwiązania klimatyzacji z firmy Vosti!
Sposób na upały? Sprawdź rozwiązania klimatyzacji z firmy Vosti!

Zadbaj o swój klimatyzator i ciesz się wieloletnią niezawodnością

Klimatyzator to urządzenie, które należy regularnie czyścić i serwisować. Środowisko wewnątrz całej instalacji oferuje doskonałe warunki dla rozwoju bakterii, grzybów lub pleśni. Firma LG znalazła jednak sposób na to, by zapewnić konsumentom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Klimatyzatory LG posiadają funkcję automatycznego czyszczenia jednostki wewnętrznej. Dzięki temu podzespoły urządzenia utrzymywane są w nieskazitelnym stanie.

Proces automatycznego czyszczenia oferowany przez firmę LG polega na osuszeniu i przedmuchaniu wymiennika ciepła. W ten sposób usuwane są wszystkie zanieczyszczenia, wśród których wyróżnić należy drobnoustroje i grzyby – będące stosunkowo agresywnym alergenem dla alergików.

Wszystkie informacje na temat oferty Vosti znajdziesz na ich stronie internetowej. Skorzystaj z nich i dołącz do grona zadowolonych klientów.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny