Komfortowe w obsłudze traktorki o zerowym promieniu skrętu

Czym jest traktor zerowy?

Wybierając traktorki na niewielką posesję warto zapoznać się z ofertą urządzeń z zerowym skrętem. Są to wygodne w obsłudze kosiarki samojezdne, wyposażone w zerowy promień skrętu oraz niezależne zawieszenie każdego z czterech kół.

Traktor z zerowym promieniem skrętu sprawdzi się zarówno na małej posesji, jak i w bardzo dużym ogrodzie. Łatwość obsługi sprawia, że jest to urządzenie dedykowane do koszenia trawników o nierównomiernych kształtach.

Dostępne w ofercie sprzedaży modele posiadają także szereg przydatnych funkcji dodatkowych. Jest to chociażby sprzęgło elektromagnetyczne czy funkcja mielenia ściętej trawy. Poniżej zaprezentujemy kilka wybranych modeli kosiarek z zerowym promieniem skrętu.

Wybrane modele traktorków ogrodowych

W ofercie firmy Cedrus na stronie https://cedrus.com.pl/maszyny/traktorki-zero-skret znajdziemy wiele interesujących modeli kosiarek samojezdnych z zerowym skrętem. Poniżej przybliżmy trzy przykładowe propozycje.

Pierwsza z nich to traktorek kosiarka samojezdna Simplicity Courier SZT110 z silnikiem Briggs & Stratton Intek 7200. Urządzenie posiada płynne sterowanie jazdą za pomocą dźwigni, licznik motogodzin, niezależną przekładnie Hydro-Gear EZT oraz wyrzut boczny. Duża zwrotność zapewnia wygodę koszenia w trudnych warunkach. Cena zakupu traktorka to 16 590 zł.

Simplicity  Courier SZT110

Simplicity Courier SZT110, fot. cedrus.com.pl

Druga propozycja to traktorek Simplicity Courier SZT250 z silnikiem Briggs & Stratton
Professional Series 8270 V-Twin. Urządzenie zostało wyposażone w dwie niezależne przekładnie, bagażnik i tylną rolkę ugniatającą. W kosiarce Simplicity Courier SZT250 znajdziemy także płynne sterowanie za pomocą dźwigni, niezależne zawieszenie czterech kół, niezależne przekładnie Hydro-Gear EZT oraz aluminiowe adaptery ostrzy. Traktorek można rozbudować o zbieracz i walec. Cena zakupu opisywanego modelu to 23 290 zł.

Simplicity Courier SZT250

Simplicity Courier SZT250, fot. cedrus.com.pl

Ostatni omawiany produkt to traktorek o zerowym promieniu skrętu Simplicity Champion z silnikiem dwucylindrowym Briggs & Stratton Commercial Turf Series 8270 V-Twin. Zaawansowane urządzenie koszące posiada cykloniczny filtr powietrza, tylną rolkę ugniatającą, licznik motogodzin, pompy i silniki hydrauliczne kół, niezależne zawieszenie czterech kół oraz tłoczony układ tnący. Traktorek Simplicity Champion sprawdzi się w niemal każdych warunkach terenowych. Cena zakupu wynosi 27 590 zł.

Simplicity Champion

Simplicity Champion, fot. cedrus.com.pl

Silnik

Szerokość koszenia

Wysokość koszenia

Dodatkowe atuty

Cena zakupu

Simplicity Courier SZT110

Briggs & Stratton Intek 7200

107 cm

38 – 115 mm

Trwała konstrukcja, wyrzut boczny, dwucylindrowy silnik, sprzęgło elektromagnetyczne

16 590 zł.

Simplicity Courier SZT250

Briggs & Stratton
Professional Series 8270 V-Twin

122 cm

38 – 115 mm

Tylna rolka ugniatająca, spawany układ tnący, bagażnik, dwie przekładnie, niezawodny silnik

23 290 zł.

Simplicity Champion

Briggs & Stratton Commercial Turf Series 8270 V-Twin

132 cm

38 – 115 mm

Niezależne zawieszenie 4 kół, trwała konstrukcja, duża szerokość koszenia, dwucylindrowy silnik, sprzęgło elektromagnetyczne, wyrzut boczny, opcja mielenia lub wyrzutu do kosza.

27 590 zł.

Powyżej opisaliśmy jedynie kilka wybranych modeli traktorków samojezdnych. Jeśli chcesz zapoznać się z pełną ofertą sprzedaży, odwiedź stronę https://cedrus.com.pl/

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny