Plantia – co to jest?

Firma, której działalność opiera się w 100% na produkcji artykułów dekoracyjnych, nie jest niczym nadzwyczajnym. Jednak dziedzina, w której specjalizuje się marka Plantia, należy już do wyjątkowych. Jej twórcy postanowili wziąć na warsztat ozdoby roślinne, które zdominują wnętrze swoim nieskazitelnym wyglądem – dokładnie przypominającym okazy żywe. Wyjątkowa jest również formuła ich wykorzystania, która daje szerokie pole manewru przy kreowaniu wystroju według swoich własnych zasad.

.
.

Czym zajmuje się Plantia?

Podstawą działalności przedsiębiorstwa są ogrody wertykalne. Pionowe dekoracje, składające się z roślin, których listowie i kwiatostany bardzo szczelnie pokrywają tło za ozdobą. Można więc z powodzeniem całkowicie zapomnieć o malowaniu, czy odświeżaniu danego fragmentu ściany lub balustrady. Dokładnie zasłonią je gęsto utkane rośliny. Co więcej, Plantia podejmuje się także tworzenia traw ozdobnych w donicach, roślinnych zielonych obrazów, kwiatowych wież wewnętrznych, które dla dodatkowego komfortu użytkowania obłożone są przezroczystą ścianką z pleksi. Pozwala to zachować perfekcyjny ład i porządek kwiatowej instalacji artystycznej.

Jakie są produkty Plantii?

Przede wszystkim bazują na bogatym wzornictwie roślin naturalnych. Zbliżenie się do ideału przyrody jest celem projektantów, którzy przez wiele miesięcy opracowują rozwiązania, pozwalające na osiągnięcie takiego efektu. Wykorzystuje się w tym celu wysokogatunkowe tworzywo sztuczne, które łatwo zabarwić, uzyskując nawet subtelne światłocienie. Ponadto materiał jest giętki i wytrzymały. Pozwala to stworzyć liście, które w dotyku są gładkie i sprawiają wrażenie delikatnych. Jednocześnie ich trwałość sprawia, że produkty Plantia to wybór na lata.

.
.

Czy ogród wertykalny to dobry wybór?

W dzisiejszych czasach nie jest łatwo stworzyć wnętrze oryginalne, przytulne i… nasze. Katalogi aranżacji wnętrz zawierają na swoich zdjęciach elementy, które produkowane są masowo. Idąc do znajomych, często natrafimy na poduszki o tym samym wzorze, czy obrazy, wydrukowane w ilości tysięcy egzemplarzy. Poszukiwanie własnego stylu w takim świecie nie należy do zadań łatwych. Ogrody wertykalne już samą swoją formą sprawiają, że wyróżniają się na tle innych dekoracji.

Ponadto ogrody wertykalne Plantia to możliwość stworzenia własnej dekoracji – pod względem wielkości i kształtu. Możemy nimi bowiem pokryć całą ścianę od podłogi do sufitu albo jej wybrane fragmenty, tworząc tzw. obrazy z roślin. Ich kształt może być dowolny: prostokąty, kwadraty, owale, koła, heksagony, a nawet ogromne litery! Daje to niesłychanie duży wachlarz zastosowań do własnego wnętrza.

Razem z Plantią interesować będą Cię tylko możliwości. Wszystko za sprawą unikalnych roślin o wysokiej jakości. Z nimi raz na zawsze zapomnisz o podlewaniu, odżywianiu, zraszaniu, przycinaniu. To także koniec zeschłych liści, przekwitłych kwiatów i dziwnych żółto-brązowych plam, które pojawiają się na roślinach nie wiadomo kiedy! Imponująca dekoracja, a taka prosta w obsłudze – to właśnie czyni ogrody wertykalne Plantia wyjątkowymi.

.
.

Czy produkty Plantia są już dostępne na rynku?

Najprawdopodobniej, kiedy czytasz ten tekst, marka Plantia jest jeszcze w trakcie ostatnich przygotowań do otwarcia, które będzie miało miejsce w 2023 roku. Jednak! Pojedyncze zlecenia są już realizowane, dlatego udaj się na stronę www.plantia.pl i wypełnij formularz kontaktowy, który znajduje się na dole witryny. To sprawi, że jako jeden z pierwszych doświadczysz błogiego komfortu z ogrodem wertykalnym Plantia.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny