Wieczne róże, które nie więdną

O wiecznych różach w pudełku na www.royalroses.pl czytam, że są to kwiaty „zatrzymane w czasie”. Nic dziwnego - w przeciwieństwie do tradycyjnych kwiatów ciętych, wieczne róże mogą przetrwać w nieskazitelnym stanie nawet do 2 lat! Jak to możliwe? Sekretem jest proces nazywany stabilizacją. Polega on na wyciągnięciu ze starannie wyselekcjonowanych kwiatów najwyższej jakości zawartych w nich soków i wody, a następnie zastąpieniu ich specjalną mieszanką bezpiecznych dla zdrowia barwników i gliceryny. Tak przygotowane róże umieszczane są w estetycznym pudełku, w którym mogą wytrzymać bez podlewania nawet 2 lata, nie tracąc przy tym swoich największych walorów, takich jak intensywny kolor, świeżość i naturalna delikatność płatków. W przeciwieństwie do tradycyjnych bukietów, wieczne róże nie więdną i nie gubią płatków, a ich wyjątkowa uroda każdego dnia sprawia radość obdarowanym osobą.

Ogromny wybór kolorów wiecznej róży

Kolejnym z powodów, dla których warto wybrać róże w pudełku jako prezent dla wyjątkowej osoby, jest ogromna różnorodność i bogata oferta nie tylko kolorów (zarówno danych kwiatów jak i pudełek), ale i… wzorów. Do wyboru mamy bowiem zarówno pojedyncze boxy - idealne jako minimalistyczny upominek, lub dodatek do prezentu, pudełka z kilkoma różami - delikatne i subtelne, jak i duże boxy, które świetnie sprawdzą się w roli przykuwającej wzrok, samodzielnej ozdoby. Co więcej, w ofercie dostępne są również boxy w kształcie serca - jedno, lub wielokolorowe. Dzięki możliwości dopasowania do wybranych kwiatów odpowiedniego koloru welurowego, eleganckiego pudełka, flowerbox staje się idealnym prezentem, który trafi w gust każdego.

Wieczna róża
Wieczna róża

Wieczne róże, które nie wymagają pielęgnacja

Prezent idealny to taki, który nie tylko cieszy, ale również nie sprawia kłopotu. Takie właśnie są wieczne róże w pudełku. Flowerbox to bowiem niezwykła ozdoba, o którą nie trzeba troszczyć się tak jak o zwykłe kwiaty cięte. Dzięki procesowi stabilizacji, wieczne róże nie wymagają podlewania, zachowując swój nieskazitelny wygląd przed lata. Jedyne o czym trzeba pamiętać (poza ich podziwianiem), to nie wystawianie botów na bezpośrednie działanie ostrych promieni słonecznych, a także delikatne oczyszczanie płatków róż z kurzu raz na jakiś czas. To wszystko! Niekwestionowaną zaletą wiecznych kwiatów jest to, że cieszą one oko obdarowanej osoby na długo, a przy tym nie wymagają skomplikowanej pielęgnacji.

Kwiaty na każdą okazję

Zdecydowaną zaletą wiecznych kwiatów jako prezentu jest także ich uniwersalny charakter. Dzięki swojej klasycznej elegancji, różnorodności kolorów, a także symbolice, wieczna róża w pudełku może stać się prezentem na praktycznie każdą okazję. W zależności od tego, jaki rozmiar rozmiar boxu wybierzemy, na jaki odcień kwiatów się zdecydujemy, a także jaki nadamy im kształt, będziemy mogli obdarować tym wyjątkowym upominkiem niemal każdą osobę. Na jaką okazję wieczne róże pasują najlepiej?

 • Walentynki
 • Dzień Kobiet
 • Urodziny
 • Rocznica
 • Pierwsza randka
 • Dzień Matki
 • Narodziny dziecka
 • Ślub
 • Podziękowania
 • Rozpoczęcie nowej pracy
Wieczne róże w pudełku
Wieczne róże w pudełku

Ukryta symbolika wiecznej róży

Wieczna róża w pudełku to jednak coś więcej niż zwykły kwiat. W zależności od wybranego koloru, pomoże ona bowiem wyrazić najskrytsze uczucia, bez użycia słów. Każdy z nich ma swoje szczególne znaczenie, które z pewnością doceni obdarowana prezentem osoba. Co symbolizują kolory róży?

 • Czerwień - to oczywiście wyraz miłości, a czasem również pożądania. Czerwona róża to ponadczasowy symbol nieprzemijającego i głębokiego uczucia.
 • Róż - ciemniejszy oznacza podziw i uznanie, pudrowy i delikatny - przychylność, poważanie, a często również szczere „dziękuję”.
 • Biel - to niekwestionowany symbol nie tylko czystości, ale także lojalności i oddania, dzięki czemu kwiaty w tym kolorze doskonale wyrażają szacunek.
 • Niebieski - jest kolorem, który oznacza nowy, dobry początek. Niebieskie róże będą więc oznaką dobrego życzenia, np. na nowej drodze życia, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.
 • Złoto - symbolizuje przyjaźń, ale i gratulacje. Złote kwiaty kojarzą się również z czymś eleganckim i stylowym, dlatego często wybrane są jako prezent do nowego domu czy mieszkania.

Wieczne róże w pudełku niewątpliwie zasługują na miano prezentu idealnego. Swoim naturalnym pięknem, łatwą pielęgnacją i nieprzemijającym kolorem, każdego dnia będą cieszyć obdarowane boxem osoby, przypominając im, jak wiele dla nas znaczą i jak ważne miejsce zajmują w naszym życiu.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej