Stojący wieszak na ubrania - charakterystyka 

Stojący wieszak na ubrania to prosta konstrukcja, najczęściej metalowa lub drewniana, która składa się z kilku elementów. Na rynku znajdziemy przeróżne modele, od tych najprostszych aż do najbardziej wymyślnych. Wybór kolorów jest także ogromny, jednak najchętniej wybierane są produkty w modnych odcieniach, takich jak czerń, biel i brąz. Część z nich jest także wyposażona np. w dodatkową półkę, którą możemy wykorzystać np. do przechowywania obuwia. 

Zalety stojących wieszaków do garderoby 

Stojące wieszaki do garderoby Mirat mogą pochwalić się wieloma zaletami, jednak warto rozpocząć od tej najważniejszej, czyli praktyczności. Modele, które znajdą swoje miejsce w sypialni, mogą służyć jako wieszaki na szlafroki, koszule, a także bluzki, ale nie tylko. Decydując się na zakup prostego elementu wyposażonego w drążek, możemy w łatwy sposób stworzyć w swoim domu mobilną garderobę na kółkach. 

Stojące wieszaki są niewielkich rozmiarów, przez co bez problemu przeniesiemy je w inne miejsce, jeśli po jakimś czasie będziemy chcieli nieco odświeżyć nasze wnętrze i delikatnie je przemeblować. Modele przeznaczone do umieszczenia ich w przedpokoju oraz sypialni są wykonane z mocnego i wytrzymałego materiału. Ich następną zaletą jest bogata i zróżnicowana pod względem wzorów i kolorów oferta, dzięki której każdy może wybrać taki wieszak do garderoby, który będzie odpowiedni pod względem naszych wymagań i upodobań. 

Jaki model będzie najlepszy? 

Aktualnie w sklepach z elementami wyposażenia wnętrz możemy znaleźć przeróżne modele wieszaków stojących, które różnią się między sobą m.in.: wyglądem, kolorami, kształtem, wielkością, a także materiałem, z którego zostały wykonane. Biorąc pod uwagę te ostatnie kryterium, producenci proponują klientom stojące metalowe wieszaki, najczęściej wykonane z chromowanej, malowanej proszkowo lub polerowanej stali nierdzewnej. Powyższe modele są bardzo stabilne oraz wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

Popularne są także modele drewniane, które podobnie jak ich metalowe odpowiedniki są uważane za solidne i wytrzymałe, ponieważ są one produkowane z odpornego na uszkodzenia drewna dębowego. Drewniane wieszaki do garderoby są także wykonywane z drewna bukowego oraz sosnowego. 

Po co kółka? 

Kółka to rewelacyjne rozwiązanie, dzięki któremu nie musimy “wciskać się” np. do wnęki z garderobą, by znaleźć odpowiednie ubranie. W tej sytuacji wystarczy wysunąć mebel i wszystko znajdzie się w zasięgu naszego wzroku i ręki. Co więcej, to rozwiązanie znacznie ułatwia nam porządkowanie ubrań podczas prasowania. Nie musimy z każdą koszulą czy swetre biegać do szafy, ponieważ “szafę” można przywieźć do siebie. 

Wybierając wieszak do garderoby, powinniśmy przeanalizować dostępne na rynku rozwiązania. Jednak podczas zakupu należy pamiętać o takich elementach jak: rodzaj mebla, materiał, z którego został wykonany, jakość wykonania, a także cena. Za produkty wysokiej jakości trzeba czasem dopłacić, jednak jest to inwestycja w przyszłość, dzięki której będziemy mogli cieszyć się niezwykłą funkcjonalnością naszej garderoby.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej