Moje zakupy są dość standardowe: wizyta w supermarkecie raz na tydzień i okazjonalne wyjście do drogerii lub księgarnii. Zawsze staram się kupować mądrze i świadomie, aby nie marnować jedzenia i pieniędzy. Dlatego przed każdym pójściem do sklepu robię sobie listę potrzebnych produktów - i w tym momencie najczęściej wchodzę na stronę internetową poświęconą najnowszym gazetkom promocyjnym, aby dowiedzieć się, na czym mogę zaoszczędzić. W moim przypadku jest to Kaufino.

Kaufino to portal, który dzięki swojej zawartości towarzyszy mi podczas planowania każdych zakupów - czy to tych systematycznych czy niestałych. Wiem, że mogę tam znaleźć zawsze aktualne promocje w moich ulubionych sklepach i nie tylko, a przy okazji zminimalizować ilość wyrzucanych śmieci, co nie byłoby takie proste przy korzystaniu z tradycyjnych, papierowych reklam.

Strona Kaufino.com, ze względu na swój dość młody staż, posiada ofertę kilkunatsu sklepów, jednak zakres ten stale rośnie. Możemy na niej znaleźć promocje dostępne w ofertach najpopularniejszych marek i sklepów z m.in. takich kategorii, jak: hipermarkety i supermarkety, elektronika, dom i ogród, meble, moda i obuwie, sport, drogerie i kosmetyki, apteki i zdrowie, artykuły dla zwierząt, auto & moto oraz inne. Przeglądanie strony możesz rozpocząć od wyboru jednego z tych rodzajów sklepów lub od razu przejść do swojego ulubionego. Szukasz najlepszych cen na kosmetyki lub chemię gospodarczą? Koniecznie sprawdź ofertę sklepu Rossmann na Kaufino. Przed Tobą remont domu? Gazetka Castoramy z pewnością zainspiruje Cię do nowych rozwiązań aranżacji wnętrz. Potrzebujesz nowych dekoracji lub odzieży w przystępnej cenie? Najnowsza gazetka promocyjna Pepco już czeka.

Jak widzisz, Kaufino to świetny sposób na oszczędne i przemyślane zakupy. Dodatkowo strona ta jest w pełni darmowa, nie wymaga rejestracji, a do tego jest niezwykle prosta i intuicyjna w obsłudze, dzięki czemu spokojnie możesz pokazać ją swoim rodzicom czy dziadkom, którym też zależy na jak najtańszych zakupach. Co ciekawe, Kaufino ma swój odpowiednik w wielu innych krajach, co może okazać się szczególnie pomocne podczas podróży. Zachęcam Cię do jak najbardziej przemyślanych wyborów konsumenckich, dzięki którym nie tylko zaoszczędzisz, ale także odciążysz naszą planetę. Przed wyjściem do sklepu sprawdź, co warto kupić i na czym możesz zyskać, a w tym zawsze pomoże Ci taki portal jak Kaufino.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej