Estetycznie i praktycznie

Dom to nasza prywatna przestrzeń, w której chcemy czuć się swobodnie, jednak przywiązujemy dużą wagę do trendów i zależy nam na estetyce. Niezależnie od tego czy zdajemy sobie sprawę z tego czy nie, w pewnej mierze wszyscy sugerujemy się modą. Kiedy wszystko do siebie dobrze pasuje, nasze mieszkanie jest spójną całością. Chcemy również wybierać to, co jest łatwe w utrzymaniu czystości. Takie meble towarzyszą nam przez wiele kolejnych lat, budzą sympatię i niechętnie wymieniamy je na inne. Kliknij w poniższe zdjęcie, aby zobaczyć ofertę czarnych stolików kawowych sklepu Edinos. Zobacz najpopularniejsze modele obecnego roku.

Duże znaczenie ma nasz pokój dzienny. Coraz częściej domy projektowane są w taki sposób, aby pokój był połączony z kuchnią i jadalnią tworząc przestronny salon. Dzięki tej otwartej przestrzeni mamy sporo miejsca. Warto wyodrębnić strefę relaksu, w której będzie wygodna kanapa oraz praktyczny stolik kawowy. O czym pamiętać wybierając taki mebel? Zwracamy uwagę na wiele szczegółów. Niektóre osoby mają jasno sprecyzowane oczekiwania, jednak najważniejsza jest jakość. To właśnie ona przełoży się na nasze zadowolenie. Dość dużą popularnością cieszy się czerń. To kolor, który dobrze wpisuje się w stylistykę wielu mieszkań. Niezależnie od tego, czy wolimy minimalizm czy bogactwo ozdób i wzorów, z pewnością znajdziemy dla siebie coś odpowiedniego.

Salon w dobrym stylu

Dzięki czarnemu stolikowi kawowemu, możemy mieć pod ręką to, co nam najbardziej potrzebne kiedy relaksujemy się na kanapie. Dla niektórych będzie to ulubiona lektura, dla innych aromatyczna kawa, która bardzo umila popołudnie. Warto pamiętać o tym, że stolik w salonie dość mocno rzuca się w oczy. Jest niepozorny, ale jego brak da się odczuć. Właśnie dlatego warto wybrać taki model, który będzie idealnie pasował do naszego domowego wnętrza. Ważna jest konstrukcja, która przekłada się na trwałość mebla. Wnętrza industrialne i loftowe to częsty design, który łączy w sobie nowoczesność i oryginalność. To styl, w którego towarzystwie świetnie będą czuły się ławy na czarnych metalowych nogach.

Czarny minimalistyczny stolik kawowy
Mały, piękny i prosty- czarny stolik kawowy

Ważny jest również kształt blatu. Może być okrągły, prostokątny lub przybierać inne formy. Trzeba określić jakiego rozmiaru potrzebujemy. Stolik kawowy wcale nie musi być duży, aby spełniał swoje funkcje. Nowoczesność i bezpieczna klasyka to połączenie, które dobrze wpisuje się w gusta wielu osób, dlatego w tej kategorii oferujemy produkty, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Od teraz salonowa przestrzeń może nabrać zupełnie nowego charakteru. Warto pamiętać, że takimi elementami możemy ożywić nasze mieszkanie i sprawić, że stanie się ono bardziej funkcjonalne. Wiele mebli dobrze wpisuje się w aktualne trendy. 

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej