Im bardziej ten sposób na kupowanie stawał się popularniejszy, tym więcej powstawało portali, które miały za zadanie uprzyjemnić klientom zakupy. Spośród nich można z łatwością wyróżnić strony skupiające się na oszczędzaniu. Dzisiaj sprawdzimy portal cashbackowy Tipli.pl - na czym polega jego działanie i jak z niego korzystać.

Cashback to system, który ma umożliwić czerpanie korzyści z zakupów każdej ze stron uczestniczącej w transakcji - w tym przypadku klientowi, sprzedawcy oraz stronie, która taką opcję daje. Zasada jest dość prosta i opiera się na trzech aspektach:

  1. Portal cashbackowy zawiera umowę ze sklepem internetowym, według której w zamian za reklamę danego sprzedawcy na swojej stronie, portal otrzymuje część prowizji za zakupy zrobione za pomocą przekierowania.
  2. Kupujący zachęcony wizją zaoszczędzenia chętniej korzysta z oferty sklepów, w których może uzyskać zwrot za zakupy, czym zwiększa ich obroty.
  3. Dzięki dodatkowemu zainteresowaniu sprzedawca jest w stanie podzielić się częścią prowizji z portalem cashbackowym, który to następnie przekazuje wcześniej ustalony procent swojemu użytkownikowi.

W takiej sytuacji zyskuje każdy, ale ile dostajemy my - klienci? Na portalu Tipli.pl każdy ze sklepów ma przypisany procent, który możemy dostać z powrotem. W grę wchodzi również kwota, jaką wydamy - im więcej zapłacimy, tym więcej pieniędzy wróci na nasze konto. Na Tipli może to być cashback o wartości do nawet 25%, który możemy zyskać za zakupy w ponad 700 sklepach dostępnych na stronie. Największy wybór odzieży, obuwia i innych dodatków znajdziemy m.in na Tipli, a sprzęty domowe czy gadżety elektroniczne kupimy np. w Media Expert lub RTV EURO AGD - i to o kilka procent taniej.

A rodzajów sklepów jest tu naprawdę sporo. Zakupy możemy rozpocząć od skorzystania z wyszukiwarki, która przekieruje nas bezpośrednio do naszej ulubionej marki lub od przejrzenia listy dostępnych na portalu sprzedawców, np. korzystając z wyróżnionych kategorii. Na stronie Tipli.pl znajdziemy takie rodzaje sklepów, jak: AliExpress i zagraniczne, noclegi i podróże, moda, uroda i zdrowie, elektronika i PC, dom i ogród, dla zwierząt, dla rodziców i dzieci, hobby i zabawa, jedzenie, a nawet usługi czy auto & moto.

Jak odebrać cashback? W przypadku korzystania z Tipli wystarczy jedno klikniecia w przycisk “Kup teraz”, który znajdziemy na profilu wybranego przez siebie sklepu. Ten przekieruje nas w odpowiednie miejsce i zarejestruje zakup, z którego w ciągu 48 godzin zyskujemy zwrot. Trzeba jednak pamiętać, że przed zakupami należy założyć konto na Tipli.pl, dzięki któremu zarówno ten portal, jak i sprzedawca będą wiedzieli, komu przypisać zwrot.

Jak widać, zaoszczędzić można na wszelkiego typu zakupach. Rejestracja jest równie banalna: wystarczy podać swój adres e-mail i ustalić hasło lub skorzystać z szybkiego logowania przez konto Facebook lub Google. Dalej już można robić zakupy i oszczędzać.

Tipli to nie tylko cashback - portal ten całą swoją uwagę skupia na oszczędzaniu. Dlatego tutaj znajdziesz także ogromną bazę kuponów rabatowych, z którymi zapłacisz jeszcze mniej za te same zakupy. Aby korzystanie z portalu było jeszcze prostsze, proponujemy zainstalować wtyczkę do przeglądarki, która nie tylko zawsze będzie informowała nas o dostępnym zwrocie lub innym rabacie w danym sklepie, ale i umożliwi szybkie przekierowanie. Tipli posiada także swoją aplikację mobilną, która upraszcza cały proces niezależnie od tego gdzie i kiedy chcesz zrobić zakupy taniej.

Tipli.pl to świetne rozwiazanie dla wszystkich tych, którzy preferują właśnie taki rodzaj kupowania - dzięki jednej platformie mamy okazję zaoszczędzić na wszelkiego rodzaju produktach i usługach. Masz już konto na Tipli?

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej