Podłogi drewniane

Szeroki wachlarz rozmaitych wybarwień i wykończeń pozwala dopasować podłogę do indywidualnych upodobań, oczekiwań i potrzeb. Polskie produkty z tej kategorii charakteryzują się doskonałą jakością, wysoką estetyką wykonania i świetnym designem. Nie dziwi zatem fakt, że polska podłoga zdobi nie tylko polskie wnętrza - zamówienia na rodzime parkiety płyną z całej Europy oraz świata

Podłoga lita czy parkiet dwuwarstwowy? 

Podłogi z drewna (zobacz na kaczkan.pl) dostępne są w dwóch podstawowych odsłonach: w postaci podłogi litej oraz nowoczesnego, dwuwarstwowego parkietu. Lite podłogi to doskonałe rozwiązanie dla tradycjonalistów, którzy chcą urządzić wnętrza swoich domów za pomocą klasycznych desek w dowolnym rozmiarze oraz wybranym wykończeniu.

Podłogi drewniane

Takie podłogi z pewnością dodadzą pomieszczeniom ponadczasowego charakteru i elegancji oraz będą służyć ich właścicielom przez długie lata, z możliwością kilkukrotnego ich odświeżania. Minusem aranżacji wnętrz za pomocą litych desek jest konieczność przeprowadzenia prac wykończeniowych w pomieszczeniach, po ułożeniu podłogi - cyklinowanie i lakierowanie lub olejowanie wiążą się z dużą ilością pyłu oraz drażniącymi zapachami. Ponadto możliwość zastosowania podłóg litych na popularne ogrzewanie podłogowe jest nieco ograniczona - deski są stosunkowo grube, a pod wpływem ciepła mogą rozsychać się i pękać.

Parkiet dwuwarstwowy (zobacz na kaczkan.pl) jest świetną alternatywą dla podłogi litej i rozwiązaniem, po które coraz częściej sięgamy aranżując przestrzeń naszych domów i mieszkań. Drewniana podłoga dwuwarstwowa nie ustępuje urodą podłodze litej, posiadając równocześnie najlepsze cechy paneli podłogowych - łatwość i szybkość montażu, z możliwością użytkowania podłogi bezpośrednio po jej położeniu. Każda klepka parkietu dwuwarstwowego jest produktem gotowym do położenia, odpowiednio wybarwionym i opracowaną oraz zabezpieczonym wybraną metodą (olejem lub lakierem), dzięki czemu podłoga nie wymaga już żadnych dodatkowych robót wykończeniowych.

Podłogi drewniane

Parkiet dwuwarstwowy to świetny sposób na przeprowadzenie efektownego remontu w zamieszkanym domu (bez konieczności wyprowadzania się na ten czas). Ponadto podłoga dwuwarstwowa dobrze współpracuje z ogrzewaniem podłogowym - klepki są stosunkowo cienkie (najczęściej nie przekraczają 15 mm grubości), a mini fazki między nimi umożliwiają bezproblemowe przedostawanie się ciepła do pomieszczenia, bez narażania drewna na wysychanie i pękanie.

Kaczkan liderem wśród producentów podłóg z drewna

Rodzinna firma Kaczkan w branży drzewiarskiej działa od 1987 roku, stale podnosząc jakość swoich usług i poszerzając ofertę. Podłogi lite i parkiety dwuwarstwowe Kaczkan cieszą się uznaniem na rodzimym rynku, zdobywając kolejne odznaczenia, nagrody i wyróżnienia. Coraz częściej również doceniane są za granicą - w Europie i na świecie. To dla właścicieli przedsiębiorstwa powód do dumy, ale również zachęta do dalszej, wytężonej pracy. Podłogi drewniane Kaczkan powstają w nowoczesnym tartaku i zaawansowanej technologicznie fabryce z innowacyjnymi liniami produkcyjnymi, które umożliwiają efektywną produkcję, z poszanowaniem natury.

Podłogi drewniane

Najwyższą jakość produktów oferowanych przez firmę Kaczkan potwierdzają m.in. certyfikaty: PN-EN (dotyczące produkcji), CE (dotyczące spełnienia wymogów bezpieczeństwa i jakości produktów wg dyrektyw Unii Europejskiej), DIBT (świadczących m.in. o jakości produktów i wysokich standardach środowiska) oraz certyfikat przyznawany za poszanowanie zasad gospodarki leśnej. Rodzinne przedsiębiorstwo zostało do tej pory nagrodzone między innymi w prestiżowych Diamentach Forbesa, Gazelach Biznesu czy Orłach Eksportu. To ostatnie wyróżnienie to namacalny dowód na rosnące zainteresowanie produktami Kaczkan poza granicami naszego kraju.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny