Podłogi drewniane

Szeroki wachlarz rozmaitych wybarwień i wykończeń pozwala dopasować podłogę do indywidualnych upodobań, oczekiwań i potrzeb. Polskie produkty z tej kategorii charakteryzują się doskonałą jakością, wysoką estetyką wykonania i świetnym designem. Nie dziwi zatem fakt, że polska podłoga zdobi nie tylko polskie wnętrza - zamówienia na rodzime parkiety płyną z całej Europy oraz świata

Podłoga lita czy parkiet dwuwarstwowy? 

Podłogi z drewna (zobacz na kaczkan.pl) dostępne są w dwóch podstawowych odsłonach: w postaci podłogi litej oraz nowoczesnego, dwuwarstwowego parkietu. Lite podłogi to doskonałe rozwiązanie dla tradycjonalistów, którzy chcą urządzić wnętrza swoich domów za pomocą klasycznych desek w dowolnym rozmiarze oraz wybranym wykończeniu.

Podłogi drewniane

Takie podłogi z pewnością dodadzą pomieszczeniom ponadczasowego charakteru i elegancji oraz będą służyć ich właścicielom przez długie lata, z możliwością kilkukrotnego ich odświeżania. Minusem aranżacji wnętrz za pomocą litych desek jest konieczność przeprowadzenia prac wykończeniowych w pomieszczeniach, po ułożeniu podłogi - cyklinowanie i lakierowanie lub olejowanie wiążą się z dużą ilością pyłu oraz drażniącymi zapachami. Ponadto możliwość zastosowania podłóg litych na popularne ogrzewanie podłogowe jest nieco ograniczona - deski są stosunkowo grube, a pod wpływem ciepła mogą rozsychać się i pękać.

Parkiet dwuwarstwowy (zobacz na kaczkan.pl) jest świetną alternatywą dla podłogi litej i rozwiązaniem, po które coraz częściej sięgamy aranżując przestrzeń naszych domów i mieszkań. Drewniana podłoga dwuwarstwowa nie ustępuje urodą podłodze litej, posiadając równocześnie najlepsze cechy paneli podłogowych - łatwość i szybkość montażu, z możliwością użytkowania podłogi bezpośrednio po jej położeniu. Każda klepka parkietu dwuwarstwowego jest produktem gotowym do położenia, odpowiednio wybarwionym i opracowaną oraz zabezpieczonym wybraną metodą (olejem lub lakierem), dzięki czemu podłoga nie wymaga już żadnych dodatkowych robót wykończeniowych.

Podłogi drewniane

Parkiet dwuwarstwowy to świetny sposób na przeprowadzenie efektownego remontu w zamieszkanym domu (bez konieczności wyprowadzania się na ten czas). Ponadto podłoga dwuwarstwowa dobrze współpracuje z ogrzewaniem podłogowym - klepki są stosunkowo cienkie (najczęściej nie przekraczają 15 mm grubości), a mini fazki między nimi umożliwiają bezproblemowe przedostawanie się ciepła do pomieszczenia, bez narażania drewna na wysychanie i pękanie.

Kaczkan liderem wśród producentów podłóg z drewna

Rodzinna firma Kaczkan w branży drzewiarskiej działa od 1987 roku, stale podnosząc jakość swoich usług i poszerzając ofertę. Podłogi lite i parkiety dwuwarstwowe Kaczkan cieszą się uznaniem na rodzimym rynku, zdobywając kolejne odznaczenia, nagrody i wyróżnienia. Coraz częściej również doceniane są za granicą - w Europie i na świecie. To dla właścicieli przedsiębiorstwa powód do dumy, ale również zachęta do dalszej, wytężonej pracy. Podłogi drewniane Kaczkan powstają w nowoczesnym tartaku i zaawansowanej technologicznie fabryce z innowacyjnymi liniami produkcyjnymi, które umożliwiają efektywną produkcję, z poszanowaniem natury.

Podłogi drewniane

Najwyższą jakość produktów oferowanych przez firmę Kaczkan potwierdzają m.in. certyfikaty: PN-EN (dotyczące produkcji), CE (dotyczące spełnienia wymogów bezpieczeństwa i jakości produktów wg dyrektyw Unii Europejskiej), DIBT (świadczących m.in. o jakości produktów i wysokich standardach środowiska) oraz certyfikat przyznawany za poszanowanie zasad gospodarki leśnej. Rodzinne przedsiębiorstwo zostało do tej pory nagrodzone między innymi w prestiżowych Diamentach Forbesa, Gazelach Biznesu czy Orłach Eksportu. To ostatnie wyróżnienie to namacalny dowód na rosnące zainteresowanie produktami Kaczkan poza granicami naszego kraju.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej