Sadzenie roślin

Maja w ogrodzie. Wiosna/lato - wypróbuj kody zniżkowe

Maja Popielarska, autorka książki, przedstawia nam krok po kroku, jak zadbać o nasz ogród wiosną i latem, gdy efekty naszej pracy są najbardziej widoczne. W pozycji znajdziemy liczne porady odnośnie technik wykonywania poszczególnych działań, a także wskazówki jak zwalczać szkodniki czy zaaranżować wolną przestrzeń. Dzięki kodom zniżkowym dostępnym na https://alerabat.com/kod-promocyjny/empik-com książkę Mai Popielarskiej możesz kupić w obniżonej cenie. Wchodząc na stronę AleRabat.com, w prosty sposób odnajdziesz interesującą cię zniżkę, dzięki bardzo łatwej w obsłudze wyszukiwarce kodów rabatowych.

Wpływ księżyca 2019

Książka, która nauczy cię zadbać o ogród bez zbędnych nawozów, chemii i niskim nakładem pracy. Pozycja podzielona jest na miesiące i służy jako przewodnik po pracach, jakie powinno się wykonywać w danym okresie. Wpływy księżyca to pozycja wydawana co roku i za każdym razem zmienia się jej temat przewodni. W 2019 roku autor postawił na szeroko rozumiane BIO. Na stronie AleRabat.com znajdziesz atrakcyjne zniżki, które pozwolą na zakup tej niezbędnej książki w atrakcyjnej cenie.

365 dni w ogrodzie i na działce

Książka ta jest wyjątkowo atrakcyjną pozycją, która może doskonale sprawdzić się jako prezent. 365 dni w ogrodzie i na działce pokazuje nam jak dbać o ogród przez cały rok. Możemy skorzystać z licznych porad, wskazówek, które sprawią, że bez trudności nasz ogród będzie prezentował się zachwycająco. Pozycja obowiązkowa w każdej ogrodowej biblioteczce, którą możesz kupić taniej, korzystając z kodów promocyjnych na AleRabat.com do sklepu Empik. Dzięki lekturze tej pozycji uzyskamy rady odnośnie zagospodarowania wody czy wykorzystania nawozów. Każdy domowy ogród i działka będzie wyglądać pięknie przez cały rok.

35 kreatywnych projektów. Ogrodowy warsztat

Jak wskazuje tytuł pozycji, w książce znajdziemy liczne propozycje, by bez wysokich finansowych nakładów urozmaicić swój ogród. Jeśli zdecydujesz się na zakup, sprawdź kody rabatowe na AleRabat.com i skorzystaj z proponowanych zniżek. Jest to doskonała propozycja dla osób, które lubią spędzać czas na majsterkowaniu i wykonywaniu własnoręcznie ozdób i gadżetów. Książka 35 kreatywnych projektów. Ogrodowy warsztat jest ładnie wydana, posiada liczne zdjęcia, co ułatwia wykonywanie poszczególnych prac.

Jak zaprojektować ogród marzeń

Kolejna propozycja, którą możesz kupić taniej dzięki kodom zniżkowym na AleRabat.com w naszym zestawieniu. Znajdziesz w niej praktyczne rady na temat tego, jak urządzić swój ogród od podstaw lub wzbogacić wizualnie zaaranżowaną przestrzeń. Profesjonalne porady odnośnie projektowania sprawią, że w krótkim czasie zaplanujesz, jak będzie wyglądać Twój ogród marzeń. Liczne zdjęcia sprawiają, że łatwo można zainspirować się poszczególnymi pomysłami i wprowadzić je w życie. Książka zostanie doceniona przez początkujących, jak i zaawansowanych ogrodników.

Poradniki o ogrodnictwie nie tylko pozwalają nam zagłębić się w techniki dbania o zieleń, ale stanowią świetne źródło inspiracji. W internetowej księgarni Empik znajdziesz liczne poradniki na temat dbania o ogród. Atrakcyjne promocje i kody rabatowe AleRabat.com gwarantują, że nie będziesz musiał przepłacać, by cieszyć się wypatrzoną lekturą.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej