Nowoczesna hala stalowa

Rodzaje hal stalowych

Hale magazynowe można ogólnie rzecz biorąc posegregować na: hale przemysłowe, usługowe tudzież rolnicze. Będą się one różniły między sobą przeważnie układem, liczbą kondygnacji, a także rodzajem konstrukcji. Ich cechą wspólną jest brak podpiwniczenia. Zwyczajowo są parterowe.

Hale stalowe wydzielają się ogólnie rzecz biorąc na jednonawowe i wielonawowe - w stosunku do przeznaczenia, a także na te z transportem względnie bez transportu - czyli używające suwnice do transportu komponentów w wielorakich kierunkach hali.
Cechą wspólną hal ze stali w różnych branżach jest chęć stworzenia zadaszonej struktury o dużej powierzchni i wysokim stropie do wielorakich celów. Ażeby dostroić stosowną dla siebie konstrukcję, trzeba tylko zreferować swoje harmonogramy budowlańcowi, który stworzy perfekcyjną wizualizację budynku dla naszego interesu.

Projekt konstrukcji stalowej

Charakterystyka hal stalowych

Weźmy np. hale rolnicze które, podnoszone są z prefabrykatów stalowych, przeważnie z ocynkowanych ceowników giętych na zimno. Ich konstrukcję wyznaczają ramy blachownicowe zgrzewane. Wykorzystuje się też konstrukcje kratownicowe lub bytowe.
Budynki ze stali wznoszone są prędko, ich prefabrykaty kreowane są w halach, a pora roku nie ma wpływu na awans robót.
Takie hale mogą mieć olbrzymią pokrywę, a nie wymuszają ogromnej ilości kolumn. Struktura jest lekka i wytrwała, podarowana we wszelakie pożądane massmedia. Więcej jeszcze, projekt takiej budowli stalowej nie jest jednostkowy i tworzy opcję przedstawienia przemian technologicznych, rekonstrukcje, powiększenia względnie pomniejszenia obiektu. Proponujemy fabrykowanie hal stalowych w sposób terminowy. Przez to inwestor może realizować roboty docelowe bez spóźnień w terminach.

Konstrukcja stalowa mostu

Zaadaptowanie propozycji hali stalowej do potrzeb

Wszelkie składniki hal ze stali są pokryte warstwą antykorozyjną, a dodatkowo w ustrój przeciwpożarowy. Z zewnątrz hale pokryte mogą być wełną mineralną, co gwarantuje zachowanie stosownej temperatury w środku instalacji.
Stworzone hale mogą stać na konstrukcji jednonawowej, wielonawowej, jednospadowej, wielospadowej, z suwnicami, zadaszeniami ewentualnie przybudówkami. Zawierać będą różne, w stosunku do konkretnego projektu użycia architektoniczne i technologiczne.
W stosunku do przeznaczenia obiektu, firma pol-met.com oferuje hale stalowe albo konstrukcje stalowe, które mogą posłużyć jako obiekty użytkowe dla przemysłu, usług, ewentualnie rolnictwa, a dodatkowo jako wiaty, powierzchnie magazynowe, czy do innych zastosowań.

Wybierając stalowe hale do swojego interesu przemysłowego, usługowego albo rolniczego, zdecydowanie zmniejszasz czas nieodzowny na realizację inwestycji. Otrzymujesz pomysł zaadaptowany do swoich potrzeb, który firma wykonuje w każdym calu, włącznie z instalacją elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Koszty eksploatacji takiej budowli są niskie, a w takim przypadku inwestycja w halę stalową zwraca się szybko, co jest pozostałym atutem górującym na korzyść hal systemowych.

Zapraszamy też do zapoznania się z ofertą firmy Pol-Met na stalowe hale przemysłowe pod adresem https://pol-met.com

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej