Zamiatarka

Zamiatarka ręczna Kärcher – czym się wyróżnia?

Ręczna zamiatarka Kärcher jest urządzeniem przystosowanym do zbierania drobnych zanieczyszczeń. Dzięki niej odświeżysz swoją posesję ze śmieci takich jak, np. liście, piasek, papierki czy drobne kamyczki. Zamiatarki ręczne Kärcher wyróżniają się kompaktową budową – użyjesz ich z powodzeniem na najmniejszych powierzchniach. Urządzenie wyposażone jest w pojemnik, do którego trafiają bezpośrednio zanieczyszczenia, dlatego nie musisz martwić się o rozrzucenie śmieci np. przez wiatr. Zamiatarki ręczne Kärcher charakteryzują się również:

  • cichą pracą,
  • trwałą konstrukcją,
  • łatwością obsługi,
  • regulowanym położeniem szczotki,
  • regulowaną siłą docisku.

5 powodów, dla których warto kupić zamiatarkę ręczną Kärcher

Zamiatarka ręczna dzięki swoim możliwościom oraz trybowi pracy sprawdzi się w każdym ogrodzie. Powodami do jej kupna są głównie kwestie dotyczące łatwego i wygodnego użytkowania.

Wydajność pracy

Zamiatanie posesji za pomocą tradycyjnej miotły jest bardzo czasochłonne – nawet jeżeli jej końcówka jest bardzo duża. Dzięki ręcznej zamiatarce Kärcher szybciej zamieciesz ogród, podwórko czy taras. Z urządzeniem posprzątasz posesję około pięć razy szybciej niż za pomocą miotły.

Zamiatarka

Brak kurzu

Podczas zamiatania podwórka za pomocą miotły często powstaje dodatkowy kurz, który unosi się w powietrzu. Powoduje on dyskomfort pracy przez trudności w oddychaniu, a także osiada np. na elewacji domu. Pomimo tego, że zamiatarka ręczna pracuje szybciej niż miotła, nie wznieca kłębów kurzu – wszelkie zabrudzenia pochłaniane są od razu do pojemnika.

Wygoda w obsłudze

Zamiatarki ręczne Kärcher zaprojektowane są pod kątem wygody i komfortu użytkowania – są one idealne dla ludzi z problemami kręgosłupa. Dzięki regulowanemu uchwytowi podczas pracy z urządzeniem nie musisz się schylać. Ergonomiczna rączka ułatwia prowadzenie, a siłę napędową tworzy użytkownik.

Łatwość przechowywania

Zamiatarka ręczna Kärcher jest kompaktowa przez co zajmuje niewiele miejsca. W razie potrzeby postawisz urządzenie w pozycji pionowej – w takim wypadku odłożysz ją np. pod ścianę garażową.

Dokładność czyszczenia

W porównaniu z tradycyjną miotłą, ręczne zamiatarki Kärcher posiadają regulowane szczotki. Dzięki temu oczyścisz posesję w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowym udogodnieniem są obrotowe główki szczotek, które wpasowują się w aktualnie sprzątaną powierzchnię – zwiększa to znacznie skuteczność czyszczenia.

Odkurzacz ogrodowy Kärcher – uzupełnienie zamiatarki

Pomimo tego, że zamiatarka ręczna posiada szerokie zastosowanie, do niektórych typów powierzchni wykorzystaj również inny sprzęt sprzątający. Przykładem jest odkurzacz do desek tarasowych Kärcher. Przystosowany jest on głównie do drewnianych posadzek, dywanów oraz paneli. Jego główną zaletą jest to, że posiada on inteligentny system, dzięki któremu nie musisz robić nic – robot odkurzający sam wie, dokąd ma pojechać i co zrobić.

Preparaty zabezpieczające niektóre typy powierzchni

Przy zamiataniu niektórych typów powierzchni jak np. drewnianego tarasu oprócz zamiatania, nałóż specjalny środek do czyszczenia drewna (zobacz na https://emast.pl/karcher-preparat-do-mycia-podlog-ca50c-1l-ka6-295-683-0), który nie tylko dokładnie oczyści powierzchnie, ale również odpowiednio ją zabezpieczy przed zabrudzeniami. Dzięki temu Twój taras zachowa świeży i atrakcyjny wygląd na długi czas.

AW-Narzędzia Sp. z o. o. Sp. k. właściciel sklepu internetowego emast.pl

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej