Za co lubimy aluminiowe drabiny?

Aluminium to obecnie najpopularniejszy materiał wykorzystywany przy produkcji drabin. Producenci oraz użytkownicy doceniają to, że jest lekkie, a zarazem wytrzymałe i odporne na korozję. Aluminiowa drabina jest bardzo stabilna oraz wygodna w transporcie. Można ją łatwo przestawiać z miejsca na miejsce. Czy te wszystkie zalety przekładają się na wyższy koszt zakupu? Na szczęście nie. Poniżej krótko charakteryzujemy kilka ciekawych modeli drabin z aluminium, które możecie dostać w niewygórowanej jak na polskie warunki cenie.

Drabina z platformą, a może podest roboczy?

W przypadku drabin dla fachowców, zdecydowanie sprawdzi się profesjonalna drabina aluminiowa. Do tej grupy zalicza się np. drabina teleskopowa, regulowana oraz drabina platformowa z kołami. Duży ich wybór oferuje polska firma KB Inwestycje (https://www.kb-inwestycje.pl/profesjonalne-drabiny-aluminiowe/). Asortyment obejmuje aluminiowe drabiny profesjonalne, które dostępne są w bardzo rozsądnych cenach.

Warto zwrócić uwagę między innymi na serię Castellana. Klasyczna Catellana to drabina z platformą, barierką platformy i poręczami. Ma bardzo uniwersalne zastosowanie w miejscach, gdzie musimy zachować bezpieczeństwo podczas prób dostania się na wyższe poziomy, np. do wysokich półek regału czy wyższych partii ścian. W ramach tej serii sklep KB Inwestycje oferuje także drabinę Castellana Slim. Ten model jest zaprojektowany specjalnie do rozstawiania w wąskich przestrzeniach, np. alejkach w magazynach i halach. Posiada specjalny balast, który bardzo podnosi jej stabilność i w konsekwencji zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom.

Specjalnym typem drabiny jest podest roboczy Up&Down z aluminium przeznaczony do zastosowania profesjonalnego. Sprawdzi się podczas dekorowania wnętrz, prac murarskich, kładzenia instalacji oraz w każdym warsztacie samochodowym. Taki podest roboczy daje dużo większe możliwości manewrowania podczas pracy niż zwykły stołek czy rozstawiana minidrabinka. Posiada antypoślizgową platformę zabezpieczoną przed wilgocią.

Drabina teleskopowa – główne zalety

Firma KB Inwestycje oferuje także specjalne modele osobom, które interesuje aluminiowa drabina teleskopowa. Dostępne w ofercie modele Telefly oraz Scalissima to urządzenia wielozadaniowe. Zastosowanie systemu teleskopowego sprawia, że z ich pomocą można uzyskać różne wysokości robocze. Każda profesjonalna drabina teleskopowa Telefly i Telefly Light wyposażona jest ponadto w platformę poprawiającą komfort użytkowania oraz stabilizatory zwiększające stabilność. Zresztą asortyment sklepu jest dużo większy. Znajdziecie go pod adresem https://www.kb-inwestycje.pl/.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej