Kinkiety i lampy wiszące zewnętrzne

Podstawą efektywnie oświetlonego ogrodu jest właściwy dobór takich lamp zewnętrznych, jak: kinkiety, plafony oraz lampy wiszące. To one podświetlają bryłę budynku oraz nazwę ulicy i numer domu. Godnym polecenia sprzedawcą oświetlenia do ogrodu jest Elektromag. W asortymencie sklepu znajdziemy cały szereg atrakcyjnych rozwiązań, w tym propozycje dla zwolenników tradycyjnego, jak i nowoczesnego oświetlenia. Wszystkie oferowane lampy są odporne na działanie czynników atmosferycznych.

W ofercie jest około 1000 kinkietów zewnętrznych, w tym:

  • kinkiety zewnętrzne LED,
  • kinkiety zewnętrzne klasyczne,
  • kinkiety zewnętrzne nowoczesne,
  • kinkiety zewnętrzne z czujnikiem ruchu,
  • projektory i naświetlacze.

Do wyboru są modele, które świecą w jednym lub kilku kierunkach. Osobom, które poszukują reprezentacyjnej lampy informującej o numerze domu, z całą pewnością spodoba się kinkiet Rabalux Innsbruck 8749, który posiada w komplecie zestaw naklejek z cyframi i literami.

Na tarasie lub ganku sprawdzają się lampy wiszące. Efektywnie doświetlają daną powierzchnię i dodatkowo stwarzają przyjemny klimat. Oprawy wiszące występują w różnych wariantach stylistycznych i kolorystycznych. W opcji są modele posiadające w swojej konstrukcji wstawki metalowe, stalowe, drewniane.

Latarnie ogrodowe i słupki oświetleniowe

Latarnie ogrodowe i słupki oświetleniowe to produkty, które służą głównie doświetleniu ciągów komunikacyjnych lub ekspozycji wybranych miejsc w ogrodzie. Zazwyczaj umieszcza się w nich żarówki o subtelnym zabarwieniu światła. Dzięki temu uzyskujemy idealny efekt podświetlenia bez rażenia po oczach.

W sklepie Elektromag znajdziemy latarnie o różnej wysokości i stylu. Wachlarz produktów obejmuje stojące lampy zewnętrzne stylizowane na retro, ultranowoczesne oprawy oświetleniowe dedykowane budynkom minimalistycznym, latarenki przenośne, reflektory ogrodowe wolnostojące. Oferowane egzemplarze pochodzą z kolekcji takich znanych producentów oświetlenia, jak: Polux, Nowodvorski, Philips, Markslojd, Azzardo, Rabalux.

Girlandy ogrodowe

Ogromnym uznaniem użytkowników ogrodów, tarasów i balkonów cieszą się girlandy oświetleniowe. Tego typu podwieszane lampy sprawdzają się na wszelkiego rodzaju uroczystościach, jak również gdy chcemy w letnie wieczory odpocząć na świeżym powietrzu. Łańcuchy świetlne wprowadzają przyjemną i niemęczącą oko atmosferę.

W katalogu produktów Elektromag znajdują się girlandy z większymi, jak i mniejszymi żarówkami. Do wyboru są lampy świecące białym światłem, jak również efektowne lampiony z kolorowymi żarówkami Led.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej