Meble ogrodowe do małej przestrzeni zewnętrznej od Ratanland.pl

Gdy przestrzeń jest ograniczona wielkością, ważne jest, aby uzyskać odpowiedni projekt i układ. Tak, aby jak najlepiej zmaksymalizować potencjał ogrodu, niezależnie od jego wielkości. Istnieje wiele różnych zestawów meblowych, które można kupić i sposobów ich aranżacji, które maksymalizują przestrzeń. Oto niektóre z projektów wybranych ze sklepu internetowego Ratanland.pl dzięki, którym Twój ogród będzie przestronny i co najważniejsze użyteczny.

Siedzenia ogrodowe

Klasyczne, drewniane i składane krzesła pomagają uzyskać dodatkową oszczędność miejsca. Co więcej, nadają każdej strefie ponadczasowego klimatu. Nigdy nie wychodzą z mody. Są najbardziej wszechstronne szczególnie w przypadku małych ogrodów. Można je składać i nakładać jeden na drugi.

KRZESŁO OGRODOWE SKŁADANE CALGARY (5-POZYCYJNE)

Niestety krzesło typu adirondack najczęściej nie sprawdzi się w małych przestrzeniach. Jednak jego alternatywą, która równie dobrze da się lubić, jest małe krzesło Tenerife. Pomimo małych rozmiarów zachowana jest w nim świetna równowaga między funkcjonalnością a wyglądem. Ten model również można składać.

KRZESŁO OGRODOWE SKŁADANE TENERIFE

W małych przestrzeniach kluczowe są elementy podwójnego zastosowania. Dlatego, aby maksymalnie wykorzystać dostępny obszar warto wybrać meble modułowe. Pamiętaj również, że kolor w dekorowaniu małych przestrzeni również odgrywa ważną rolę. Nieprzypadkowo przedstawiamy właśnie ten element. Jasne barwy wyglądają “lżej”. Co wpływa na optyczny efekt powiększenia przestrzeni.

MODUŁ ŚRODKOWY Z TECHNORATTANU MADRYT

Ławki oferują sporo miejsca do siedzenia i jednocześnie nie zajmują zbyt wiele przestrzeni. Co czyni je doskonałym wyborem do dekoracji małego ogrodu. Proste, drewniane ławki zewnętrzne mają wąski profil i klasyczny styl.

ŁAWKA OGRODOWA EDINBURGH (2-OSOBOWA)

Sofy

Sofy są zwykle największym meblem w ogrodzie. Dlatego wymagają odpowiedniego zaplanowania. Wybór tych o wąskich profilach pomaga zaoszczędzić miejsca. Co więcej, umieszczenie ich tuż przy ścianie lub w narożnikach zwolni obszar na środku części wypoczynkowej. Zgadzasz się, że poniższy zestaw wygląda fantastycznie?

ZESTAW MEBLI OGRODOWYCH BUDAPESZT Z 2 FOTELAMI, ŁAWKĄ I PODUCHAMI

Eksperci odpowiadają — jak wybrać meble ogrodowe do małej przestrzeni?
Eksperci odpowiadają — jak wybrać meble ogrodowe do małej przestrzeni?

Stoły

Zewnętrzne stoły są dostępne w różnych rozmiarach i wzorach. Dzięki temu możesz znaleźć projekt, który idealnie wpasuje się w Twoją ogrodową aranżację. W zależności od dostępnej przestrzeni możesz wykorzystać jeden większy lub dwa mniejsze stoliki. Świetną alternatywą jest również wybór rozkładanego mebla. Choćby taki jak ten od Ratanland.pl na zdjęciu poniżej. Stoły ze schowkiem również są bardzo funkcjonalne w małym ogrodzie.

STÓŁ DREWNIANY OGRODOWY BRISTOL ROZKŁADANY (153-195) X 90 X 72H

Jeśli pozwoli na to miejsce, możesz dodatkowo dobrać akcentujące krzesła, dekoracje, czy też donice. 

DONICA OGRODOWA 400 X 100 X 70CMH

Oferta sklepu internetowego Ratanland.pl

Wszystkie produkty z powyższych zdjęć znajdziesz w sklepie internetowym Ratanland.pl. Aby uzyskać szczegółową pomoc w wyborze mebli ogrodowych do małych przestrzeni, skontaktuj się z tym sprzedawcą. Jeśli z kolei szukasz więcej inspiracji, zapoznaj się z jego ofertą.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej