Sztuczna choinka

Jesteś zwolennikiem sztucznych choinek, lecz równocześnie marzysz o połączeniu trwałości z naturalnością? Mamy dla ciebie rozwiązanie idealne, jakim jest sztuczna choinka na naturalnym pniu drewnianym. Ta propozycja będzie prawdziwym hitem dekoratorskim w modzie bożonarodzeniowej 2019! Gdy wydawało się, że sztuczne drzewka już niczym nas nie zaskoczą, pojawiły się zjawiskowe choinki na pniu, które możemy dopasować do wnętrza, decydując o ich wysokości, kolorze i materiale, z jakiego wykonane jest igliwie. Dlaczego choinka sztuczna na pniu jest tak popularna wśród tegorocznych kupujących?

Sztuczna choinka

(unsplash.com)

Choinka sztuczna jak żywa!

Przeciwnicy żywych drzewek twierdzą często, że wybierają sztuczne modele głównie ze względu na wygodę – w końcu taka choinka jest rozwiązaniem wytrzymałym i wieloletnim. Decydując się na drzewko z tworzywa sztucznego, możemy też uniknąć sprzątania sypiącego się igliwia i troszczenia się o choinkę. W mocno ogrzewanych domach sztuczna choinka również cieszy się dużą popularnością, gdyż żywe drzewko może nie znieść wysokich temperatur i stracić igliwie jeszcze przed Wigilią. Takich problemów nie mają użytkownicy choinek sztucznych, którzy w ogóle nie muszą się martwić o pielęgnację drzewka w okresie świątecznym. Wiele osób narzeka na to, że choinka sztuczna (zobacz na choinkowo.pl) nie pachnie – twierdzi właściciel sklepu internetowego choinkowo.pl, sprzedającego sztuczne choinki. – W ostatnim czasie pojawiło się jednak idealne rozwiązanie tego problemu, czyli choinki sztuczne na pniu, które łączą w sobie trwałość drzewka sztucznego z naturalnym zapachem lasu. Mówią, że nie można mieć wszystkiego, jednak producenci choinek na pniu udowadniają, że połączenie drzewka żywego ze sztucznym sprawdza się doskonale!

Sztuczna choinka

(pexels.com)

Choinka na pniu ośnieżona – kwintesencja stylu skandynawskiego

Choinka, niezależnie czy sztuczna, czy też żywa, jest uniwersalnym dodatkiem, który można dopasować do każdego wnętrza – wystarczy jedynie dobrać odpowiednie akcesoria, które sprawią, że nasze drzewko będzie spójne z otaczającym je wystrojem. Choinka na pniu szczególnie chętnie wybierana jest do wnętrz skandynawskich, w których królują połączenia naturalnego i malowanego na biało drewna. W tym przypadku świetnym wyborem będzie choinka na pniu ośnieżona, która sama w sobie stanowi już perfekcyjną ozdobę mieszkania urządzonego w stylu skandynawskim. Choinki ośnieżone to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią minimalizm lub niechętnie zajmują się dekorowaniem drzewka – wystarczy kilka drewnianych zawieszek lub białych, srebrnych i czerwonych bombek, by stworzyć modną dekorację świąteczną. Zaletą bieli i naturalnego drewna jest uniwersalność, która sprawia, że do choinki ośnieżonej pasują wszystkie dodatki. Styl skandynawski w niezwykły sposób łączy tradycję z nowoczesnością, podobnie jak choinki sztuczne na pniu drewnianym. Jeśli stawiasz na estetykę, wygodę i minimalizm, a przy tym szukasz unikalnych i modnych dodatków do wnętrza, przejrzyj propozycje sklepów internetowych oferujących choinki ośnieżone i zielone na naturalnym pniu. Szeroki wybór drzewek o wysokości 100-210 cm z foliowym lub żyłkowym igliwiem przygotował znany sklep choinkowo.pl, oferujący tegoroczne choinki sztuczne polskiej produkcji.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej