Wysokiej jakości nawozy

Stosowanie nawozów, jak łatwo się domyślić, doskonale wspomaga produkcję rolniczą. Trudno sobie obecnie wyobrazić nowoczesne rolnictwo bez obecności nawozów – mineralnych, dolistnych i donasiennych. Nawet najlepsze odmiany zbóż czy roślin okopowych, jeżeli nie zostaną odpowiednio dokarmione, mogą mieć plon o kilkadziesiąt procent niższy, niż mniej efektywne odmiany, którym jednak nie żałowano nawozów. Innymi słowy – naturze trzeba dopomóc. Szczególnie wówczas, gdy brak takiej pomocy może w najlepszym wypadku zakończyć się bardzo wysokimi cenami żywności. A w najgorszym – klęską głodu.

Oczywiście nie wszystkie nawozy można uznać jednocześnie za efektywne i przyjazne dla środowiska. Tym niemniej w dobrym sklepie z nawozami powinniśmy znaleźć możliwie zróżnicowaną ofertę produktową: od stosunkowo tanich, ale zawierających wszystkie konieczne atesty nawozów mineralnych, po preparaty odrobinę droższe, ale bardziej efektywne i zdecydowanie bezpieczniejsze dla środowiska.

Kryterium dotyczące relacji pomiędzy jakością oraz ceną produktu nie jest jednak jedynym, o którym należy w tym przypadku pamiętać. Równie ważne jest zróżnicowanie w kontekście konkretnych upraw oraz konkretnych gleb. Innymi słowy w dobrym sklepie z nawozami znajdziemy zarówno produkty przystosowane chociażby do zbóż, jak i roślin okopowych czy warzyw. A w wyborze odpowiednich powinni nam pomóc...

Kompetentni sprzedawcy

Nawet najlepsze nawozy nie trafią do rolników bez rozwiniętej sieci dystrybucji. A tę tworzą przede wszystkim ludzie, którzy powinni być równie pomocni, co kompetentni. Sklep z nawozami Dr Green posiada odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu. Tacy sprzedawcy nie tylko będą w stanie zaproponować produkt adekwatny do potrzeb hodowcy, ale przede wszystkim będą mieli wiedzę pozwalającą na udzielenie wartościowych porad odnośnie optymalnej technologii nawożenia. A jako że jest to wiedza specjalistyczna, której nie sposób zdobyć bez doświadczenia w terenie, potencjalny klient powinien mieć pewność, że otrzymuje sprawdzone i pozytywnie zweryfikowane informacje.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej