Lampy ogrodowe - prosty sposób na zmianę wyglądu ogrodu!

Często klienci są znudzeni dotychczasowym wyglądem swojej działki i marzą o czymś, co w prosty i niekosztowny sposób odmieni wygląd ich działki, Wtedy doskonałym rozwiązaniem jest zakup nowego oświetlenia. Wybór ten nie jest jednak prosty ze względu na bardzo dużą ilość ofert na rynku. Czytaj dalej, a dowiesz się na co uważać przy zakupie lampy zewnętrznej.

Lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu

Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu komfortu podczas prac w swoim ogrodzie lub podczas przyjmowania gości, to lampy z automatycznym włączaniem światła są tym czego potrzebujesz. Czujnik ruchu doskonale oświetla drogę, schody itd. Dodatkowo zaletą tutaj jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa. Możemy być pewni, że nieproszeni goście szybko znikną, a my nie staniemy się ofiarą niefortunnego wypadku. Co ważne, sensor ten zapewnia również mniejsze zużycie energii.

Dlatego, jeżeli poszukujesz energooszczędnego, ale i wydajnego oświetlenie to jest to rozwiązanie dla ciebie. Warto również wspomnieć, że ich montaż jest bardzo intuicyjny i nie zajmuje dużo czasu.

Lampy zewnętrzne ścienne

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań w kwestii oświetlenia zewnętrznego są kinkiety. Doskonale oświetlają drzwi, ścieżki, schody itd. Dodatkowo nie zajmują dużo miejsca i idealnie dopełniają przemyślaną aranżację posesji. Co więcej, szczególnie ważne jest tutaj zabezpieczenie przed warunkami pogodowymi – śniegiem, czy deszczem. Decydując się więc na kupno lampy zewnętrznej zawsze należy najpierw sprawdzić jej ochronę przed wilgocią. Unikniemy w ten sposób awarii i zaoszczędzimy na czasie.

Lampy zewnętrzne sufitowe

Jeżeli szukasz lampy, która będzie praktyczna i stylowa to plafony na pewno spełnią twoje wymagania. Są to lampy sufitowe, które doskonale oświetlą wejście do domu, garażu czy tarasu. Zaleca się ich zakup z czujnikiem ruchu. Dzięki niemu wchodząc do domu z zakupami nie będziemy musieli odkładać rzeczy i szukać przełącznika. Może to być zarówno sensor ruchu wysokiej częstotliwości, jak i na podczerwień. Plafony z czujnikiem to także dobry sposób na złodziejów – nagły błysk światła pozwoli nam ich spłoszyć.

Dekoracyjne lampy ogrodowe

W kategorii dekoracyjnych lamp ogrodowych mamy ogromny asortyment lamp o ciekawym kształcie, które mogą stanowić jedną z głównych dekoracji ogrodu - zwłaszcza po zmroku. Do dekoracyjnych lamp ogrodowych zaliczamy:

  • latarenki
  • girlandy ogrodowe
  • świecące kule ogrodowe
  • dekoracyjne lampki solarne
  • dekoracyjne lampy elewacyjne

Szukasz ogromnego asortymentu lamp ogrodowych w dobrej cenie? Sprawdź ofertę https://lampoteka.pl/lampy-ogrodowe

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej